ثبت نام كاربر
  1398/06/02
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/05/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 53 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
آیین تجلیل وتقدیر از خبرنگاران وفعالان رسانه ومجازی شهرستان اندیکا

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیکاآیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان اندیکا با حضور نماینده شهرستان ،فرمانداروجمعی از مدیران ادارات در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان  برگزار شد.

 
در ابتدای نشست آرمان موری احمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی  شهرستان اندیکا ضمن عرض خیر مقدم وتبریک فرا رسیدن روز خبرنگار اظهارداشت:درخصوص خبرورسانه و رسالت قلم ارزش آن را بارها شنیده اید مقدس ترین واژه ای که در حوزه قلم ارائه شده است سوگندی است که خداوند در قرآن به قلم خورده است این یعنی اینکه خبرنگاران واهالی رسانه وظیفه سنگین وخطیری  در راستای حفظ ارزش هاو بیان حقایق تنویر افکارعمومی  برعهده دارند.
 
وی ادامه داد:امروزه فضای مجازی بسیار آشفته است و هرکس به نحوی به ظن خود متنی را می نویسد وبدون اینکه تحقیقی شود انعکاس میدهد ،بنده انتظار دارم از خبرنگاران در حوزه خبر اندیکا که آگاهانه قلم بزنید و براساس آنچه که حق است مطالبتان را بنویسید وهیچوقت تحت تاثیر افکار والقاعات دیگران قرار نگیرید.
 
آرمان موری احمدی خطاب به خبرنگاران افزود :آن چیزی که باید را به رشته تحریر در بیاریدزیرا این یک وظیفه رسالت است ،وقتی کسی از جان وهستی خود بگذرد ،بالاتر از جان فرد چیری نیست پس بیان حقایق وبیان درست اتفاقات ارزش بسیار دارد.
 
علی خدری فرماندار اندیکا ادامه داد: همانطور که مستحضر هستید یکی از حقوق اساسی هر خبرنگار آزادی ومبادله اخبار واطلاعات است و این حق اساسی هر خبرنگار است اما خبری که منعکس میشود باید  ویژگی هایی ازجمله تحقیق وتفحص جهت صحت اخبار،را انجام داده و حقیقتی را مخدوش ویااز مردم پنهان نکنید 
 
وی تصریح کرد:خبرنگاران باید خبر مصلحت جامعه را در نظر بگیرند وبه این ایمان داشته باشید که خیر و صلاح جامعه یکی از وظایف خودتان در انعکاس اخبار بدانید
 
علی خدری بیان داشت:باتوجه به اینکه در آستانه انتخابات مهم وتاثیر گذار چهارشهرستان نزدیک می شویم در این فضایی  که وارد می شویم،فضای تخریب ، تهمت ،توهین وافتراو...پیش می آید واز خبرنگاران  انتظار میرود چون این رسالت برعهده شماست حقایق را منعکس کنید وبا افرادی که سعی در تخریب و تحریف اخبار دارند شما با انعکاس خبر خوب وبه موقع با  این امر مقابله کنید
 
فرماندار اندیکا ضمن تقدیر از  زحمات خبرنگاران شهرستان خاطر نشان کرد:انتظار داریم تمامی افرادی که در عرصه خبرفعالیت می کنند مطالبه گر باشند وامور شهرستان را پیگیری کنند.
 
 
 نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی گفت : نقد سازنده نیاز حیاتی جامعه است چرا که ایرادها و نواقص اگر ارزیابی شوند شرایط پیشرفت بهتر جامعه فراهم می شود.
 
 مهندس علی عسکر ظاهری روز یکشنبه در آیین تجلیل از خبرنگاران اندیکا گفت: بیشتر خبرها و مطالب مربوط به منطقه را در پایگاهها و خبرگزاریها مرتب رصد می کنم و آنچه که واقعیت داشته باشد پیگیری و بررسی لازم را انجام می دهم.
 
وی افزود: شهرستان اندیکا به رغم قابلیت های منحصر به فرد و  منابع خدادادی بسیار ، در لیست شهرستان های محروم کشور قرار دارد.
 
عضو مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از گذشت ۵۲ سال از شبکه گاز سراسری در کشور، این شهرستان هنوز به شبکه سراسری گاز وصل نشده است.
 
وی افزود: با پیگیری های انجام شده یک هزار و۴۰۰میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای بهره مندی مردم شهرستان اندیکا از نعمت طبیعی اختصاص یافته و پروژه در حال اجرا می باشد.
 
نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری نشست توسعه شهرستان اندیکا در استانداری خوزستان، بیان کرد: برای برچیده شدن مدارس خطرساز و سنگی اعتبارساخت حدود ۳۷مدرسه با مشارکت خیران تامین شده و کار احداث برخی از آنها در این شهرستان نیز آغاز شده است.
 
وی گفت : دستور احداث بیمارستان اندیکا نیز توسط وزیر بهداشت و درمان صادر شده و با همکاری سازمان برق استان احداث یک پلی کلینیک در مرکز بخش آبژدان توافق شده است.
 
ظاهری عبده وند ادامه داد: برق شهرستان اندیکا تا ۲سال پیش از شهرستان شوشتر تامین می شد و برای برخی زیرساخت های توسعه با مشکل رو به رو بودیم.
 
 وی گفت: با همکاری مسئولان مربوطه توانستیم برق شهرستان را از  شوشتر جدا و از سد گدار تامین کنیم .
 
 نماینده مردم شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره برخی مشکلات مخابراتی افزود: در سند توسعه شهرستان اندیکا مقرر شده تا پایان سال ۹۵درصد زیرساخت های مخابراتی در این شهرستان ارتقاء و بهبود پیدا کند.
 
وی گفت: متاسفانه برخی مدیران اندیکا انگیزه اقامت در شهرستان را ندارند و حتی برخی اداره ها در شهرستان نمایندگی ندارند.
 
ظاهری عبده وند افزود: با دستور استاندار خوزستان مقرر شد فرماندار شهرستان از منازل سازمانی در این شهرستان بازدید و شرایط اقامت مدیران را فراهم کند و چنانچه مدیری زیربار نرفت مدیر دیگری جایگزین وی در شهرستان شود.
 
وی گفت : برای بهبود وضعیت آبرسانی به روستاها،توسعه راههای ارتباطی روستایی و بین شهری،اشتغال،برق رسانی و...تصمیم های خوبی در کارگروه استانی توسعه شهرستان اندیکا مصوب شده که نتایج در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.
 
در پایان این آیین از تلاش های فعالان عرصه خبر در شهرستان اندیکا با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.
کد: 53268
گروه: فرمانداری اندیکا
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری اندیکا