ثبت نام كاربر
  1398/06/02
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/05/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 62 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دیدار فرماندار ویژه آبادان و معاون وزیر نفت: موسوی خطاب به صادق آبادی:تمام قول و قرارهای پالایشگاه با کارگران باید عملیاتی شود /استادیوم تختی جزء مستغلات پالایشگاه است و باید برای آن هزینه شود همه قول و‌قرارهایی که در جلسه پاسخگویی با حضور نمایندگان کارگ

دیدار فرماندار ویژه آبادان و معاون وزیر نفت: موسوی خطاب به صادق آبادی:تمام قول و قرارهای پالایشگاه با کارگران باید عملیاتی شود /استادیوم تختی جزء مستغلات پالایشگاه است و باید برای آن هزینه شود  همه قول و‌قرارهایی که در جلسه پاسخگویی با حضور نمایندگان کارگ

 همه قول و‌قرارهایی که در جلسه پاسخگویی با حضور نمایندگان کارگران و مدیریت پالایشگاه مطرح شدند در فرجه زمانی تعیین شده باید عملیاتی شوند. انجام آنها نیازمند اعلام موافقت شخص جنابعالیست. من به کارگران عزیز قول اجرای آنها را دادم؛ این گوشه ای از سخنان دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در دیدار امروز با صادق آبادی معاون وزیر نفت بود. دیداری که با طعم فوتبال همراه شد و صحه گذاشتن فرماندار بر لزوم تعمیر و آماده سازی هر چه سریعتر استادیوم تختی آبادان مطابق با اساسنامه ی AFC. 

اصلاحیه خبر قبلی

 

 

موسوی خطاب به صادق آبادی:تمام قول و قرارهای پالایشگاه با کارگران باید عملیاتی شود /استادیوم تختی جزء مستغلات پالایشگاه است و باید برای آن هزینه شود

همه قول و‌قرارهایی که در جلسه پاسخگویی با حضور نمایندگان کارگران و مدیریت پالایشگاه مطرح شدند در فرجه زمانی تعیین شده باید عملیاتی شوند. انجام آنها نیازمند اعلام موافقت شخص جنابعالیست. من به کارگران عزیز قول اجرای آنها را دادم؛ این گوشه ای از سخنان دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در دیدار امروز با صادق آبادی معاون وزیر نفت بود. دیداری که با طعم فوتبال همراه شد و صحه گذاشتن فرماندار بر لزوم تعمیر و آماده سازی هر چه سریعتر استادیوم تختی آبادان مطابق با اساسنامه ی AFC. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان موسوی در این دیدار با بر شمردن رابطه ی تنگاتنگ عملکرد پالایشگاه آبادان با زندگی روزمره ی شهروندان گفت:
پالایشگاه به تناسب ایجاد آلودگی و زحمت به مردم و استهلاک داراییهای عمومی و تحت تاثیر دادن محیط زیست باید به شهر آبادان سرویس های خدماتی دهد در واقع این مشکلات ایجاد شده خود را به نحوی جبران نماید.
همچنین اراضی و اماکن موجود در دل شهر آبادان مربوط به پالایشگاه که در آنها تاسیسات نفتی وجود ندارد باید از آنها استفاده عمومی بشود .دستور دهید مشکلات شهرک دریا و سایر مستغلاتی که در اختیار مردم آبادان است توسط هیات مدیره پالایشگاه برطرف شود.

وی در خصوص وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و استادیوم تختی گفت:تیم صنعت نفت برای آبادانی ها  فوق العاده عزیز است. مردم حساسیت زیادی روی سرنوشت تیم دارند. پالایشگاه باید سریعا مشکلات اعلام شده سازمان لیگ را که ممکن است عدم انجام آنها مانع برگزاری مسابقات در استادیوم تختی در آبادان گردد مرتفع نماید.
صنعت نفت امسال با اقتدار حمایت شود، سهم حمایتی پالایشگاه از سهم دیگران بیشتر است، لطفا این موضوع را جدی بگیرید.
وقتی استادیوم تختی جزء مستغلات پالایشگاه است هزینه کردن در آن از نظر قانونی هیچ مشکلی ندارد و تعمیر و نگهداری آن باید به نحو‌مطلوب توسط پالایشگاه انجام شود.


صادق آبادی:موانع موجود استادیوم تختی برطرف می شود/دستور حل مشکلات کارگران غیر حجمی پالایشگاه را داده‌ام 

دکتر صادق آبادی در این دیدار ضمن موافقت با نظرات فرماندار ویژه آبادان، اظهار داشت:در خصوص رفع موانع مطروحه از طرف سازمان لیگ با نظر فرماندار موافقم. هرچه سریعتر این موانع بر طرف می شود. استادیوم جز مستغلات پالایشگاه است و مشکلی در هزینه وجود ندارد.
هرچند وقتی در پرداخت پذیره به منطقه آزاد دستورات لازم داده شد نباید آن سازمان در حمایت از تیم صنعت دریغ کند.

وی ادامه داد:به مسئولین منابع انسانی دستور دادم آن بخش از مشکلات کارگران غیرحجمی که خارج از تعریف حجمی اند را در پروسه زمانی که فرماندار تعیین کرد حل کنند و در این جلسه هم مجددا تاکید بر حل آنها دارم.
در خصوص ارائه سرویس خدمات عمومی کوتاهی نمی شود ما مطابق قوانین و مقررات امکانات عمومی را در خدمت عمومی شهر قرار داده و میدهیم اینکه جناب فرماندار معتقد است اساسنامه پالایشگاه در استفاده از مستغلات و اراضی پالایشگاه به نفع عموم راهکارهایی داده است باید توسط امور حقوقی بررسی و انجام شود.
در این جلسه دکتر عامرکعبی و سردار شرفی نمایندگان آبادان و حجه الاسلام ابراهیمی پور امام جمعه و هیات مدیره و مدیر عامل و سایر مسئولین پالایشگاه حضور داشتند.

 

کد: 53210
گروه: فرمانداری آبادان
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری آبادان
 
تصاویر مرتبط
  • دیدار فرماندار ویژه آبادان و معاون وزیر نفت: موسوی خطاب به صادق آبادی:تمام قول و قرارهای پالایشگاه با کارگران باید عملیاتی شود /استادیوم تختی جزء مستغلات پالایشگاه است و باید برای آن هزینه شود  همه قول و‌قرارهایی که در جلسه پاسخگویی با حضور نمایندگان کارگ