ثبت نام كاربر
  1398/06/02
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/05/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 39 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کمیته برنامه ریزی شهرستان آبادان تشکیل جلسه داد/اعتبار 50 میلیارد تومانی برای شهرستان؛ تا این لحظه

کمیته برنامه ریزی شهرستان آبادان تشکیل جلسه داد/اعتبار 50 میلیارد تومانی برای شهرستان؛ تا این لحظه


فرماندار ویژه آبادان:دستگاه‌ها ی اجرایی درجذب اعتبارات مصوب کوشا باشند

کمیته برنامه ریزی شهرستان آبادان ظهر امروز در حالی با حضور دکتر سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، دکتر عامر کعبی و دکتر جلیل مختار، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان سازمان برنامه و بودجه استان و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان تشکیل جلسه داد که 50 میلیارد تومان اعتبار برای دستگاه‌های اجرایی شهرستان جذب گردید که به گفته فرماندار ویژه این رقم قابل افزایش است،هر چند وی مدیران را برای کوشایی و تلاش در خصوص جذب اعتبارات ذکر شده شده مورد خطاب خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان دکتر موسوی در این باره گفت : در مجموع از محل اعتبارات تملک دارایی ها، 3 درصد درآمد حاصل از فروش نفت و گاز و متوازن 50 میلیارد تومان اعتبار این شهرستان در سال جاری شد.

وی ادامه داد: امیدواریم تا دستگاههای اجرایی با برنامه ریزی که انجام می دهند در جهت جذب این اعتبارات که از طریق استان به آبادان تعلق گرفته است بتوان کارهایی را در جهت جلب رضایتمندی مردم انجام داد.
رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان بیان کرد: از میزان 50 میلیارد اعتبار پیش بینی شده امسال برای شهرستان آبادان 22 میلیارد تومان آن مربوط به تملک دارایی های استان و 3 درصد درآمد حاصل از فروش نفت و گاز و 28 میلیارد تومان آن مربوط به اعتبارات متوازن است.
فرماندار ویژه شهرستان آبادان با بیان اینکه اعتبارات مذکور برای 70 پروژه تعریف شده  در شهرستان هزینه می شود، تصریح کرد: سرفصل پیش بینی شده برای 55 طرح آن از بخش تملک دارایی ها و 13 پروژه نیز از اعتبارات متوازن و 2 پروژه هم به طور مشترک دیده شده است.
موسوی یادآور شد: از 25 فصل پیش بینی شده شهرستان به جهت تخصیص اعتبارات برای 18 فصل بودجه پیش بینی شد و برای 7 فصل هیچ اعتباری لحاظ نشده و ما هیچ رقم ثبت شده ای برای آنها نمی بینیم.
وی گفت: به منظور تامین اعتبار پروژه های تکمیلی نیازمند آنیم تا 10 درصد کاهش را در سایر فصول داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه در سال جاری آغاز پروژه های جدید ممنوع است، افزود: تنها پروژه های جدیدی امکان آغاز دارند که مجوز کارگروه استان را داشته باشند.
وی اظهار کرد: موظفیم پروژه ها و طرحهای مصوب ابلاغ ستاد برنامه اقتصاد مقاومتی را در اولویت برنامه های اجرایی امسال قرار دهیم، لذا بایستی یک توازن و تعادلی نیز میان بخشها و دهستانهای شهرستان داشته باشیم.
فرماندار ویژه شهرستان آبادان تصریح کرد: در مورد پروژه های تکمیلی دارای موافقت نامه امکان تغییر در حجم عملیات آنها وجود ندارد و مجاز به انجام این کار نیز نیستیم، نمی توانیم برای پروژه ای خارج از فهرست پروژه های سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان تامین اعتبار کنیم.
موسوی از آبفا، آموزش فنی و حرفه ای، آموزش و پرورش، انرژی، بهداشت، شهرداریها، توانبخشی، حمل و نقل، درمان، دین و مذهب، صنعت و معدن، فرهنگ و هنر، صنایع دستی، میراث فرهنگی، ورزش، کشاورزی و منابع آبی به عنوان سرفصل پروژه هایی نام برد که برای آنها در سال جاری اعتبار پیش بینی شده است.
وی یادآور شد: امکان افزایش اعتبارات از سایر منابع وجود دارد و اعتبار پیش بینی شده 50 میلیارد تومانی تنها کف اعتبارات است.
 

کد: 53114
گروه: فرمانداری آبادان
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری آبادان
 
تصاویر مرتبط
  • کمیته برنامه ریزی شهرستان آبادان تشکیل جلسه داد/اعتبار 50 میلیارد تومانی برای شهرستان؛ تا این لحظه