ثبت نام كاربر
  1398/05/01
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/02/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 98 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی

تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لالی، درمراسم تودیع و معارفه مدیر برق شهرستان لالی که با حضور گودرز ترکی زاده فرماندار شهرستان لالی و مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان و مهندس بابادی مسئول حراست فیزیکی برق استان در محل دفتر فرماندار برگزار گردید. فرماندار ضمن خوش آمدگویی، طی سخنانی فرارسيدن حلول ماه مبارک رمضان را تبريک گفت و اظهار داشت: رسالت صنعت برق را امری مهم و حیاتی برشمرد و افزود: امروزه برق نیاز اساسی و حیاتی مردم محسوب مي شود و بدون برق زندگي امکان پذير نمي باشد در اين راستا تامين برق مطمئن و پايدار ازمهمترين رسالت صنعت برق کشور به شمار مي آيد.

وی ضمن تقدیر از خدمات برق رسانی مجموعه اداره برق ، از تلاش و خدمات صادقانه مهندس پناهی که در سمت مدیر اداره برق شهرستان خدمات ارزشمندی ارائه نمودن تقدير و تشکر به عمل آورد، و برای مهندس علی حاجی پور مدیر جدید اداره برق شهرستان ضمن آرزو سربلندی، خدمت صادقانه به مردم شریف شهرستان را خواستار شد.

در ادامه مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان با اشاره به رشد ۱۰ درصدی مصرف برق در کشور، خواستار استفاده صحیح و بهینه برق توسط مردم عزیز شد و تاکيد کرد : با توجه به فرارسيدن فصل گرما و استفاده همزمان مردم از لوازم برقي سرمايشي به خصوص در۴ ساعت اوليه ظهر و ۴ ساعت اوليه شب که به آن ساعات اوج مصرف گفته مي شود ، از هموطنان عزيز استدعا دارم در ساعات اوج مصرف از وسايل برقي پر مصرف به طور همزمان استفاده ننمايند لذا توصيه مي شود: استفاده از لوازم برقي پر مصرف در ساعات اوليه صبح انجام شود ، اين همکاري موجب مي گردد ، برق رساني به مشترکين به درستي و بدون اختلال انجام پذيرد .

مهندس عبیداوی معاونت بهره برداری برق استان درپایان، طرح وتوسعه و بهره برداری را در راستای پيشبرد اهداف شرکت بسيار حساس و حائز اهميت خواند و اظهار داشت : الحمدلله تاکنون جناب مهندس پناهی در تمامي عرصه ها پر توان ظاهر شده اند لذا مسئوليت مهندس حاجی پور مدیر جديد در ادامه راه نيز سنگين تر خواهد بود .

در پایان مراسم مهندس پناهی به ارائه عملکرد مدیریت در دوران خدمتی خود پرداخت و برای مسئول جدید جناب مهندس علی حاجی پور از درگاه خداوند منان توفيقات روز افزون را خواستار شد .

 

کد: 51380
گروه: فرمانداری لالی
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری لالی
 
تصاویر مرتبط
  • تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی
  • تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی
  • تودیع و معارفه در اداره برق شهرستان لالی