ثبت نام كاربر
  1398/05/01
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/12/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 76 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سومین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی به ریاست غزی فرماندار شوش برگزار شد

 سومین جلسه ستاد نوروزی به ریاست فرماندار شوش برگـزار شد

فرماندار شوش در این جلسه بر لزوم برنامه ریزی برای خدمات دهی مناسب به مسافران و معرفی پتانسیل های شهرستان تاکید کرد.

🇮🇷 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شوش: صبح روز شنبه ۹۷/۱۲/۱۸ سومین جلسه ستاد تسهیلات سفـرهای نوروزی شهرستان شوش به ریاست دکتر غـزی فرماندار شوش و با حضور اعضای این ستاد بمنظور ارائه گزارش از آخرین اقدامات صورت گرفته توسط دستگاههای اجرایی در محل سالن جلسات فرمانداری برگـزار شد.

:diamond_shape_with_a_dot_inside:غـزی فرماندار شهرستان در این جلسه با تاکید بر لـزوم برنامه ریزی برای خدمات دهی مناسب به مسافران و معرفی پتانسیل ها و ظرفیتهای شهـرستان گفت: شهرستان شـوش از ظرفیتهای بالقوه بسیاری در حوزه های مختلف برخوردار بوده که ایام نوروز میتواند بهترین فرصت برای معرفی این ظرفیت ها باشد.

وی در ادامه افزود: محل اسکان مسافران باید در شأن و جایگاه میهمانان نوروزی باشد و نسبت به سرویس دهی مناسب اقدام و همـواره به آنهـا رسیدگی شود.

رئیس ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان اذعان داشت: شهر شوش بعنوان یک مقصد گردشگـری برای مسافران داخلی و خارجی مطرح می باشد و در همین راستا دستگاههای خدمات رسان اقدامات لازم برای آماده سازی شهـر جهت ورود مسافران نوروزی را به نحو مطلوب در دستور کار خود قرار دهند تا شاهد رضایت مسافران باشیم.

فرماندار شوش در ادامه اظهار داشت: بهبود نمـا و منظـر شهـری، مدیریت پسمـاند، رنگ آمیزی جداول، نورپردازی، ایجاد ایستگاه های راهنمـای مسافـر، کاشت گلهای فصلی، نصب المان های نوروزی، تأمین امنیت پارکهـای محل اسکان مسـافران، آذین بندی شهـرهای تابعه شوش، اجرای سفـره هفت سین، برپایی چادر اقوام ایرانی، ساماندهی و رنگ آمیزی تابلوهای راهنمای شهـری، تهیه و توزیع نقشه راهنمـا و بروشورهای معرفی ظرفیت های شوش در مبـادی شهـری باید به نحو احسن صورت گیرد.

غـزی در ادامه گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت و تعـزیزات حکومتی مکلف است با توجه به روند رو به رشد قیمت ها در جهت ایجـاد ثبات در بازار، بازرسی ها در حوزه های مختلف با دقت و جدیت اعمـال و بر نحـوه خدمات دهی و نرخ ارائه کالا نظارت بیشتری داشته باشند.

در ادامه این جلسه و پس از گـزارش مدیران از آخرین اقدامات صورت گرفته، اعضای این ستاد به ارائه نظرات و پیشنهادات برای هر چه با شکوه تر اجرا شدن برنامه های استقبال از بهار ۹۸ و خدمت رسانی مطلوب در ایام تعطیلات به مسافران و شهروندان پرداختند.

کد: 49691
گروه: فرمانداری شوش
نویسنده خبر: مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش