ثبت نام كاربر
  1398/04/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/08/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 87 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش وپرورش بر لزوم برنامه ریزی مشخص و دقیق در راستای ارتقاء سطح تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد

سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش وپرورش بر لزوم برنامه ریزی مشخص و دقیق در راستای ارتقاء سطح تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد

 سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش و پرورش که با حضور معاون پژوهشی، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان وسایر اعضاء برگزار شد، خواستار برنامه ریزی مشخص و دقیق در راستای ارتقاء سطح تحصیلی دانش آموزان شد وبر توجه ویژه همه مسئولین به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش بویژه بحث کنکور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه ، شاهین هاشمی سرپرست فرمانداری حمیدیه دراین جلسه ، با توجه به استعدادهای موجود، خواستار توجه واهتمام ویژه اداره کل اموزش و پرورش استان خوزستان به دانش آموزان و آموزش وپرورش این شهرستان شد و تصریح کرد: همدلی و همزبانی مسئولان و نگاه مثبت آنان در همراهی با آموزش و پرورش از دیگر عوامل موفقیت دانش آموزان این شهرستان است.

وی توجه ویژه به مسائل و مشکلات حوزه آموزش و پرورش بویژه بحث کنکور را یکی از مهمترین وظایف همه مسئولین دانست و افزود: همه باید این جلسه را بسیار مهم تلقی کنند و در پیگیری آن نهایت دقت و تعامل را بکار ببرند باید هدفمند باشیم و با برنامه ریزی مشخص و دقیق گام به گام اقدام نماییم.

رئیس شورای آموزش و پرورش حمیدیه، نقش خانواده در تعلیم و تربیت را مهم توصیف کرد و افزود: اولیاء دانش آموزان باید با جدیت و برنامه ریزی در جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان  برای داشتن جامعه ای بهتر تلاش کنند.

هاشمی در ادامه، به فعالیت خیرین  مدرسه ساز در راستای کمک به مدارس اشاره کرد و خواستار تشکیل مجمع خیرین در این شهرستان شد.

همچنین چلداوی معاون اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، ازهمکاری سرپرست فرمانداری حمیدیه وادارات با آموزش وپرورش شهرستان تشکر و قول مساعدت و همکاری را دادند و از رشد سطح علمی منطقه وهمچنین خیرین مدرسه ساز مطالبی را عنوان نمودند.

کد: 46559
گروه: فرمانداری حمیدیه
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری حمیدیه
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش وپرورش بر لزوم برنامه ریزی مشخص و دقیق در راستای ارتقاء سطح تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد
  • سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش وپرورش بر لزوم برنامه ریزی مشخص و دقیق در راستای ارتقاء سطح تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد