ثبت نام كاربر
  1398/05/28
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 92 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر

نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر

سید عابدین طباطبایی فرماندار هفتکل : اصحاب رسانه باید با رعایت سه اصل سرعت ، دقت و صحت اخبار را انتشار دهند و روحیه نشاط و امید را در جامعه گسترش دهند .

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، صبح امروز جلسه نشست هم اندیشی فرماندار با اصحاب رسانه در محل دفتر فرماندار برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه فرماندار با اشاره به اینکه اصلاح یک جامعه با آگاهی بخشی انجام خواهد گرفت ، اظهار داشت : بهترین کار آگاهی بخشی فکری به جامعه است ، اگر آگاهی در بین مردم و مسئولان کم باشد ، تصمیمات درست گرفته نمی شود و باعث عقب ماندگی در جامعه خواهد شد .

طباطبایی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی به مردم باید با صداقت و دقت و بدون مسائل حاشیه ای صورت گیرد ، گفت : خبرنگاران در درج اخبار باید دقت بیشتری داشته باشند و در خصوص موضوع خبر تحقیق کنند و با اطمینان خبر را درج کنند ، اگر خبر های شما با دقت و صحت درج شوند مردم نیز بیشتر به شما اطمینان خواهند کرد .

وی افزود : انتقاد سازنده است و انتقاد از مسئولان لازم است اما در درج اخبار اندکی صبر کردن لازم است و با اطلاع گرفتن و اطمینان خبر درج شود ، اگر مسئولی جواب گوی شما نبود می توانید در متن خبر ذکر کنید که جویای موضوع و علت شدیم اما مسئول مربوطه جواب گوی ما نبود .

عالیترین مقام دولت در شهرستان در خصوص جاده خروجی ، گفت : آسفالت یک کیلومتر جاده خروجی که قرار بود در ماه گذشته شروع شود ، به دلیل نبود قیر انجام نگرفت ، اما با راهکار و تدبیر جدید به زودی شاهد بهره برداری خواهیم بود ، از سوی دیگر فاز دوم این پروژه که از فلکه کارخانه سیمان تا سه راهی مسجد سلیمان اعتبار و قیر مورد نیاز پروژه تخصیص داده شده و پیمانکار بزودی شروع بکار خواهد کرد .

فرماندار با اشاره به پلی کلینیک نفت بیان داشت : اعتبار ساخت پلی کلینیک شرکت نفت در سال های گذشته تعیین شده بود که به دلیل مشخص نکردن زمین جهت احداث، قادر به جذب بودجه نشده اند ، اکنون با پیگیری مجموعه فرمانداری 10 هزار متر مربع زمین جهت احداث پلی کلینیک اختصاص داده شد .

وی افزود : ما قدردان زحمات اصحاب رسانه هستیم چرا که اکثریت خبرنگاران که به نوعی نماینده افکار عمومی می باشند و با تعهد شغلی خود سعی در حل مشکلات مردم دارند و به سوی مدیریت افکار به سمت توسعه و پیشرفت و بیان انتقادات سازنده گام بر می دارند .

 

وی در پایان گفت : امیدواریم بتوانیم در دیار علما و ادبا ، اندیشمندان و با همکاری اصحاب رسانه و همراهی مردم فهیم ، موجبات توسعه هر چه بیشتر شهرستان را فراهم آوریم .

کد: 45348
گروه: فرمانداری هفتکل
نویسنده خبر: مسئول روابط عمومی فرمانداری هفتکل
 
تصاویر مرتبط
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر
  • نشست هم اندیشی فرماندار هفتکل با اصحاب رسانه + تصویر