ثبت نام كاربر
  1397/12/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/11/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 118 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت ایران در مسیر اسلام و انقلاب است

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت ایران در مسیر اسلام و انقلاب است

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت همیشه در صحنه ایران در مسیر اسلام و انقلاب است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی روز یکشنبه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه با اشاره به این که انقلاب اسلامی موجب بیداری جهان اسلام و مقاومت بیشتر جهانیان علیه استکبار شد، افزود: بزرگترین پیام حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پایداری ملت همیشه در صحنه ایران در مسیر اسلام و انقلاب است.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز عنوان کرد: مردم خوزستان با حضور گسترده خود اعلام کردند که طرفدار نظام و رهبری و دولت هستند و چنانچه لازم باشد همانند هشت سال دفاع مقدس در جهت حفظ خاک خود خون و جان خود را فدا می کنند.

دکتر خون میرزائی با بیان این که دشمنان همواره به دنبال نفوذ و ضربه زدن به کشور هستند تا مردم را از انقلاب نا امید کنند، افزود: رمز پیروزی انقلاب و تداوم آن حفظ وحدت است لذا ملت ما باید با نشان دادن وحدت در بین اقوام مختلف از تفرقه اندازی دشمنان جلوگیری کند.

وی ادامه داد:انقلاب اسلامی ایران برآمده از بطن مردم با اهداف و دستاوردهای روشن و تعیین کننده ای است و هر جا که دشمنان قصد ضربه زدن به نظام را داشته باشند مردم اجازه کار را به آن ها نمی دهند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را نشانه آگاهی و بصیرت آن ها قلمداد کرد و گفت: این انقلاب با خون شهیدان بسیاری شکل گرفت و در این راه سختی های بسیاری کشیدیم پس مردم هیچ گاه اجازه نمی دهند که بیگانگان به راحتی به آرمان های انقلاب اسلامی خدشه ای وارد کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز مراسم راهپیمایی 22 بهمن امروز یکشنبه همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم ساعت 9:30 صبح، از میدان مولوی ،پل شهید علم الهدی(پل نادری)، خیابان سلمان فارسی تا چهار راه آبادان برگزار شد.

کد: 39858
گروه: فرمانداری اهواز
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری اهواز
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز: بزرگترین پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن،پایداری ملت ایران در مسیر اسلام و انقلاب است