ثبت نام كاربر
  1397/08/01
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/10/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 495 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فرماندارشوش: روسای ادارات خود را به یک فرد و یا مسوول خاص منتصب نکند

فرماندارشوش: روسای ادارات خود را به یک فرد و یا مسوول خاص منتصب نکند

 سرپرست فرمانداری شوش با اشاره به اینکه نباید روسای ادارات شهرستان خود را به یک فرد یا مسوول خاص منتصب کنند گفت: مسوولان ضعف و کم کاری خود را در پوشش حمایت از مسوول خاص قرار ندهند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش "عدنان غزی" سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای اداری که با حضور مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید ضمن تشکر از حضور و همراهی مردم در مراسم راهپیمایی روز جمعه 15 دی ماه گفت: مردم با حضور خود یک بار دیگر با آرمان های مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) تجدید بیعت کردند.

وی با اشاره به بازرسی های صورت گرفته توسط بازرسان فرمانداری از ادارات شهرستان گفت: مسوولان نباید در انجام کارهای خود دچار روزمرگی شوند.

"غزی" گفت: نتایج بازرسی از ادارات قطعاً در ارزشیابی عملکرد مسوولان در پایان سال اعمال و به اداره کل مربوطه نیز ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به ضرورت پاسخگویی هرچه مناسب تر مسوولان به مردم گفت: مردم به عنوان ولی نعمت ما باید مورد تکریم قرار گرفته و این امر نباید تنها به عنوان یک شعار باشد و باید مشکلات مردم توسط مسوولان پیگیری و مرتفع گردد.

رییس شورای اداری شهرستان شوش از میزان جذب اعتبارات توسط مسوولان نیز انتقاد کرد و گفت: روسای ادارات و دستگاه های اجرایی باید در جهت جذب حداکثری اعتبارات تخصیص تمام تلاش خود را انجام دهند.

وی بر رسیدگی به موضوعات فرهنگی و اجتماعی بانوان نیز تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد تا در این حوزه به بانوان شهرستان شوش توجه ویژه ای صورت گیرد.

"غزی" از شهرداری شوش خواست تا در راستای ایجاد اشتغال برای بانوان نسبت به تسریع در راه اندازی بازارچه ی خود اشتغالی ویژه ی بانوان اقدامات لازم را انجام دهد.

وی بر حضور و شرکت روسای ادارات در نماز جمعه نیز تاکید کرد وگفت: مسوولان باید خود را در کنار مردم قرار داده چرا که هیچ گونه فاصله ای بین مردم و مسوولان قرار ندارد.

سرپرست فرمانداری شهرستان شوش همچنین در بخش دیگری از سخنان خود بر تکریم و احترام به اصحاب رسانه و مطبوعات نیز تاکید کردو گفت: باتوجه به نقش اساسی مطبوعات  و رسانه ها در جامعه باید این قشر مورد توجه و حمایت قرار گیرند.

کد: 38821
گروه: فرمانداری شوش
نویسنده خبر: مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندارشوش: روسای ادارات خود را به یک فرد و یا مسوول خاص منتصب نکند