ثبت نام كاربر
  1397/04/30
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/07/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 140 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد

پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز،پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز روز سه شنبه به ریاست دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز و با حضور لطیف حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،علی بویری معاون برنامه ریزی و امور اداری فرماندار،علی بلم چی بخشدار مرکزی،شاهین هاشمی بخشدار غیزانیه،بهمن یوسفی بخشدار اسماعیلیه شهرستان اهواز و دیگر اعضای این جلسه در سالن اجتماعات اداره کل هلال احمر استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز با اشاره به وضعیت پروژه های آب روستاها بر رفع مشکل این پروژه ها و تکمیل آنها تاکید کرد و افزود: پروژه های آبرسانی به روستاهای بخش غیزانیه شهرستان اهواز که قرار بود، نهایتا تا پانزدهم اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری برسد، متاسفانه این پروژها به اتمام نرسیدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز افزود: در تیرماه امسال که دکتر شریعتی استاندار خوزستان پس از بازدید از حاشیه دز و الهایی بر رفع مشکل آب روستاهای این مناطق تاکید کردند، و با توجه به منابع اعتباری متعددی که برای آب و فاضلاب روستایی مصوب شده بود، قرار شد این پروژه ها تکمیل شوند، اما این پروژه ها محقق نشد.

دکتر خون میرزائی ادامه داد:در خصوص آبرسانی غیزانیه از منابع شرکت نفت،اعتبارات آب و فاضلاب، مصوبه ویژه پانزدهم فروردین ماه هیات دولت،کمک ها و تفاهم نامه سپاه ، سازمان آب و برق و دیگرمنابع تصویب شد، که علیرغم منابع اعتباری متعدد، کار به کندی در حال اجراست.

وی افزود:علیرغم زحمات اداره آب و فاضلاب شهرستان اهواز،در این خصوص کمک کاری صورت گرفته است و اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان این پروژه ها را باید آسیب شناسی و مشکل کار را بررسی کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز ادامه داد: باید این پروژه ها به سرعت اجرایی و  در جایی که نیاز به پیگیری باشد، فرمانداری پیگیری و پشتیبانی می کند

دکتر خون میرزائی با بیان اینکه این مشکلات و نارضایتی موجب تخلیه روستاها خواهد شد.

گفت:مشکلات آب روستاها باید جدی تر پیگیری شود و موثرتر کار به نتیجه برسد.

وی در ادامه از حضور و زحمات مردم و مسئولان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان در  برگزاری آیین های عزاداری محرم تقدیر و تشکر کرد و افزود: امیدواریم این مشارکت بین دستگاهی تا پایان برنامه راهپیمایی زائران اربعین حسینی تداوم پیدا کند و همچنین با همکاری متقابل مردم با دستگاه های اجرایی به بهترین شکل ممکن این برنامه اجرایی و عملیاتی شود.  

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اشاره به روز  و هفته نیروی انتظامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا، این هفته را به تمامی فرماندهان،کارکنان و نیروهای مردمی ،مخلص و زحمتکش نیروی انتظامی تبریک گفت واضافه کرد: نیروهای انتظامی محافظ حقوق مردم و محافظ نظام و درخدمت اهداف نظام و رهبری بودند و امیدواریم کارشان در همین مسیر ادامه پیدا کند بو روند خدمتشان به این شکل تداوم داشته باشد.

دکتر خون میرزائی با تبریک شانزدهم مهرماه روز جهانی کودک و هفته جهانی کودک را تبریک گفت و از عملکرد خوب و چشمگیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان اهواز تقدیر کرد.

وی در خصوص ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مطابق با قانون با این ستاد همکاری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز به وضعیت آموزش و پرورش و مدارس شهرها و روستاها در این شهرستان اشاره کرد و گفت: ادارات و دستگاه ها به هر شکلی که می توانند به آموزش و پرورش کمک کنند اقدام کرده و این موضوع منع قانونی ندارد.

دکتر خون میرزائی در خصوص تجهیزات و امکانات مدارس نیز گفت: ادارات و دستگاه ها وسایل و امکاناتی که نمی توانند به صورت قانونی به آموزش و پرورش واگذار کنند، به صورت موقتی تحویل دهند تا بخشی از مشکلات مدارس و دانش آموزان رفع شود.

وی در پایان با اشاره به 17 مهرماه روز جهانی پست، این روز را به همه تلاشگران پست تبریک گفت.

 

کد: 36331
گروه: فرمانداری اهواز
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری اهواز
 
تصاویر مرتبط
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد
  • پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان اهواز تشکیل شد