ثبت نام كاربر
  1397/04/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/05/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 144 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد

فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد

جلسه بررسی مشکلات شهرک های صنعتی شهرستان اهواز با حضور دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری، علی بویری معاون برنامه ریزی و اموراداری فرمانداراهواز، صنعتگران و نمایندگان تشکل های صنعتی شهرستان اهواز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اهواز دکتر نبی اله خون میرزائی سرپرست فرمانداری این شهرستان در جلسه بررسی مشکلات شهرک های صنعتی با اشاره به مشکلات زیاد واحدهای صنعتی، بر همکاری و هم فکری و تعامل مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی ذیربط در با صنعتگران جهت تسریع در رفع این مشکلات تاکید کرد.

وی با بیان اینکه در سطح شهرستان اهواز بیش از یکهزار واحد صنعتی در پنج شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی وجود دارد گفت: فرمانداری با تمام توان خود از جامعه صنعت استان حمایت می کند و از صنعتگران خواست با ایجاد اشتغال، تولید و سرمایه گذاری در شهرستان در جهت بالا بردن سطح امیدواری در بین مردم و جلوگیری از مهاجرت شهروندان به استان های دیگر تلاش کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با اشاره به نقش بخش خصوصی در توسعه و رفع مشکلات کشور افزود: ضعیف شدن بخش خصوصی شاغل در صنعت، نظام را در آینده با چالش های پیچیده ای روبرو می کند که پیش از به وجود آمدن این چالش ها، باید بخش خصوصی تقویت شود و مشکلات صنعتگران رفع شود.

دکتر خون میرزائی بر ضرورت اولویت بندی مشکلات جهت رفع آنها تاکید کرد وگفت: مشکلات زیادی در شهرک های صنعتی شهرستان اهواز وجود دارد که نمی توان در فرصت کوتاهی تمام مشکلات رفع شود و باید مشکلات دسته بندی و اولویت بندی شده و ابتدا به مسائل مهم بپردازیم.  

وی گفت: دفتر صنعت و معدن جهت رسیدگی به مشکلات صنعتگران در فرمانداری شهرستان فعال است و مشکلات واحدهای صنعتی از طریق معاونت برنامه ریزی و امور اداری و دفتر صنعت و معدن این فرمانداری پیگیری می شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز با بیان اینکه باید دراستان خوزستان و بویژه شهرستان اهواز به صنعت به صورت ویژه نگاه کنیم و از حاشیه ها بپرهیزیم، گفت: برخی اعتراضات و سیاه نمایی ها در استان خوزستان در برخی موارد باعث شده است از ورود سرمایه گذاران به این استان جلوگیری شود،که تبعات آن نیز متوجه خود مردم است.

دکتر خون میرزائی به مشکلات زیرساختی واحدهای صنعتی از جمله آب، برق، گاز و تلفن در این شهرستان اشاره کرد و افزود:دپس از تشکیل جلسات مستمر و تعامل با دستگاه های خدمات رسان ذیربط این مشکلات را رفع می کنیم.

وی همچنین افزود: در آینده نزدیک جلسات مشترکی بین شهرک های صنعتی و شرکت های نفت،ملی حفاری،نیشکر و دیگر شرکت های بزرگ سطح شهرستان اهواز جهت پرداخت مطالبات واحد های صنعتی برگزار می شود و مشکلات این شهرک ها مرتفع خواهند شوند.

سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز در پایان گفت: برای رفع مشکلات صنعتگران از مدیران صنعتی در جلسات مربوطه در جلسات استانداری دعوت خواهد شد، تا این مشکلات به صورت ویژه پیگیری شوند.

کد: 34457
گروه: فرمانداری اهواز
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری اهواز
 
تصاویر مرتبط
  • فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد
  • فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد
  • فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد
  • فرمانداراهواز بر همکاری و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی با صنعتگران تاکید کرد