ثبت نام كاربر
  1398/04/30
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1394/09/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 807 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد

با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد

 

با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد؛
اعضای هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری شهرستان اندیکا با برگزاری جلسه انتخابات، معتمدین این شهرستان ، هیئت اجرایی انتخابات مجلس خبرگان رهبری را مشخص کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا؛ با حضور منوچهر ورناصری فرماندار شهرستان اندیکا، نوذری معاون فرماندار ،کاظمی نژاد بخشدار مرکزی و دبیر ستاد انتخابان شهرستان، هاشم پور رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان اندیکا، احمدی نماینده دادستان،قادری رئیس ثبت احوال و معتمدین شهرستان اندیکا، جلسه انتخاب هیئت اجرایی مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

منوچهر ورناصری فرماندار شهرستان اندیکا و رئیس ستاد انتخابات این شهرستان در ابتدای  این جلسه  ضمن تاکید بر حساسیت برگزاری این دوره از انتخابات گفت: در آستانه برگزاری انتخابات در شرایطی قرار داریم که وضعیت کشور و اوضاع جهانی حکم می کند که با دقت مضاعف به این امر مهم پرداخته شود تا شرایطی را فراهم کنیم که مردم با اقبال بیشتری در انتخابات شرکت کنند و مشارکت آنها در انتخابات سبب تثبیت موقعیت خوب کشورمان در وضعیت فعلی شود.

فرماندار شهرستان اندیکا با ذکر این نکته که انشاالله با برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور و باشکوه برگ زرین دیگری بر دفتر انقلاب اسلامی ایران افزوده می شود اظهار داشت: دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در پیش است که باتوجه به حساسیت خاصی که دارند باید توجه ویژه ای بدان کرد که خوشبختانه باتوجه به شناخت خوبی که بین فرمانداری و هیئت نظارت وجود دارد و تعامل مثبتی که وجود دارد مراحل برگزاری انتخابات به خوبی پیش می رود.

ورناصری در خصوص انتخاب معتمدین گفت: انتخاب معتمدین نتیجه تعامل مثبت با هیئت نظارت است که اتفاق افتاده است هرچند مطمئنیم که تعداد معتمدین بسیار بیشتر از این تعداد است اما محدودیت موجود ما را بر آن داشت تا با ارتباط با هیئت نظارت به لیست حاضر برسیم.

فرماندار شهرستان اندیکا ادامه داد: جلسه امروز جلسه انتخاب هیئت اجرایی مجلس خبرگان رهبری است و بر اساس دستورالعمل اجرایی انتخابات ، تعداد 30 نفر از افراد معتمد از اقشار مختلف اجتماعی را انتخاب کرده ایم که در نهایت تعداد 8 نفر به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی و 5 نفر به عنوان اعضای علی البدل هیئت اجرایی با رای معتمدین انتخاب می شوند.

در ادامه جلسه با کاندیدا شدن تعدادی از اعضای معتمدین برای حضور در هیئت اجرایی مجلس خبرگان رهبری، رای گیری از بین معتمدین حاضر در جلسه به صورت مخفی انجام شد که در نهایت آقایان: هیبت الله ناصریان،محمدرضا خداوردی،مسلم نقدی پور،فرضعلی علیجانی،ایوب سلطانی،علی عبدالهی،سعیدبلدی و حسین طاهرنیا به عنوان اعضای اصلی هیئت اجرایی و آقایان: هوشنگ شفیعی،وحید شالوئی،اسمعیل امامی،عزیز سوزنگری و حمید یوسفی به عنوان اعضای علی البدل هیئت اجرایی انتخاب شدند.

 

کد: 18844
گروه: فرمانداری اندیکا
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری اندیکا
 
تصاویر مرتبط
  • با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد
  • با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد
  • با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد
  • با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد
  • با رای معتمدین اعضاء هیئت اجرایی شهرستان اندیکا مشخص شد