ثبت نام كاربر
  1398/04/29
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1393/12/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 526 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار اندیکا در جمع دهیاران و شوراها بر لزوم همکاری هر چه بیشتر آنان با مسئولین در امر بهداشت و پاکسازی محیط تاکید کردند.

فرماندار اندیکا در جمع دهیاران و شوراها بر لزوم همکاری هر چه بیشتر آنان با مسئولین در امر بهداشت و پاکسازی محیط تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا عبدلحمید فخاری مقدم فرماندار این شهرستان روز سه شنبه به مناسبت هفته بهداشت و محیط زیست با دهیاران و شوراهای بخش و روستا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل جلسه دادند.
فرماندار اندیکا در این جلسه ضمن خیر مقدم و تقدیر از زحمات و تلاشهای صادقانه دهیاران و شوراها اظهار داشت: روستاها بازوان پرتوان و با قدرت شهرستان هستند و تمام تلاش ما مسئولین حل سریع و فوری مشکلات این قشر از جامعه است .  
وی در ادامه به بیان اهداف برگزاری هفته بهداشت و محیط زیست درشهرستان پرداخت و تصریح کرد: هدف از اجرای این برنامه جلب مشارکت عمومی و همسو شدن دستگاه‌های اجرایی است.
فخاری مقدم ضمن تاکید بر همکاری هر چه بیشتر دهیاران و شورا ها با مسئولین در امر بهداشت و پاکسازی محیط اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده گروه‌ها و نهادهای مختلفی در اجرای نظافت عمومی شهر‌ها و روستا‌ها شرکت می‌کنند که دهیاران و شوراهای اسلامی روستا‌ها نیز در آن مشارکت خواهند کرد.
وی از همه ادارات و ارگان‌ها خواست علاوه بر مشارکت در اجرای درست برنامه‌های هفته بهداشت عمومی، اطلاع رسانی مناسبی نیز برای عموم مردم انجام دهند تا شهر و روستایی با نشاط و شاداب داشته باشیم.
این مقام مسئول در پایان ، نزدیک‌تر شدن ارتباط مردم و دستگاه‌های دولتی در جهت ارتقای سطح بهداشت عمومی و روحیه نشاط و شادابی در شهرستان اندیکا را از دیگر اهداف برگزاری هفته بهداشت عمومی بیان کرد.
کد: 12917
گروه: فرمانداری اندیکا
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری اندیکا