ثبت نام كاربر
  1398/05/26
 
تاریخ: 1390/01/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 2209 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
استاندار خوزستان: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است

استاندار خوزستان: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است

در رژه یگان های نمونه ارتش در اهواز عنوان شد؛

استاندار خوزستان: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است
 
استاندار خوزستان گفت: ارتش و نيروهاي مسلح كشور امروز در اوج اقتدار قرار دارند و ملت مسلمان ايران بايد به نيروهاي مسلح خود ببالد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، سيد جعفر حجازي در مراسم رژه يگان‌هاي نمونه ارتش در اهواز كه پیش از ظهر امروز به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار داشت: اقتدار نيروهاي مسلح كشور روز به روز در حال افزايش است و بايد به اين نيروها افتخار كرد. نيروهاي مسلح كشور امروز با برخورداري از تسليحات نظامي پيشرفته و همچنين برخورداري از ايمان به خدا، تحت فرمان ولي فقيه با اقتدار فعاليت مي‌كند و به همين دليل ملت مسلمان ايران بايد به نيروهاي مسلح خود ببالد.
وی به تحولات کشورهای منطقه و موج بیداری اسلامی در این کشورها اشاره کرد و افزود: انشاالله شاهد باشيم كه در آينده نزديك همه ملت‌هاي مسلمان منطقه، اعم از شيعه و سني در كنار هم و مقابل استكبار جهاني قرار گيرند و شاهد آزادي مسلمانان و سركوب استكبار باشيم.
حجازی خاطرنشان كرد: اميدوارم در آينده نزديك شاهد باشيم كه همه نيروهاي مسلح منطقه و كشورهاي مسلمان در كنار هم قرار گيرند و با استكبار مقابله كنند تا به اين ترتيب آينده‌اي روشن را براي جوانان و مسلمانان فراهم كنند.
استاندار خوزستان در پایان تصریح کرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران در كنار ملت قرار دارد و انشاالله نيروهاي مسلح در كشورهاي منطقه هم با الگوبرداري از ارتش جمهوري اسلامي، در كنار ملت خود قرار گيرند تا شاهد آزادي مسلمانان و سركوب استكبار باشيم.
کد: 71
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.