ثبت نام كاربر
  1398/05/26
 
تاریخ: 1390/01/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 1562 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
استاندار خوزستان: مسئولان با نگاهي جهادگرانه در جهت ارتقاي فرهنگ سلامت گام بردارند

استاندار خوزستان: مسئولان با نگاهي جهادگرانه در جهت ارتقاي فرهنگ سلامت گام بردارند

در جلسه شوراي سلامت مطرح شد:

استاندار خوزستان: مسئولان با نگاهي جهادگرانه در جهت ارتقاي فرهنگ سلامت گام بردارند
دكتر سيد جعفر حجازي، با تاكيد بر اهميت موضوع سلامت در جامعه گفت: در راستاي تاثير گذاري بر نحوه مديريت برنامه هاي سلامت علاوه بر پيگيري مسئولان ، نشست هايي در حد محافل از جمله NGOها، مساجد و...برگزار شود كه  با بررسي اوضاع سلامت در حوزه خود مشكلات و مسايل مربوط به سلامت را شناسايي نموده و به صورت تذكرات رسانه اي به مسئولان شهرستان ها برسانند.
استاندار خوزستان تصريح كرد: از سال 86 با شاخص گذاري جهت ارزيابي و سنجش عملكرد شهرستان ها در مورد ساماندهي اوضاع سلامت در سطح شهرستان فضاي رقابتي سالمي بين آن ها به وجود آمد كه با گذشت سه سال و نيم از اجراي اين امر شاهد پيشرفت هاي فراواني در اين زمينه بوده ايم.
دكتر حجازي با اشاره به دو محور اصلي در سال جهاد اقتصادي كه شامل بالا رفتن بهره وري و كاهش هزينه هاست اظهار داشت: براي دست يابي به اين محورها مسئولان بايد اولويت را به فرهنگ سازي هرچه بيشتر در راستاي ارتقاي سلامت در جامعه تخصيص داده و جلسات شوراي سلامت را با جديت بيشتري برگزار كنند و نسبت به اجراي مصوبات آن ها نيزاقدامات لازم را انجام دهند.
حجازي توسعه فضاي سبز را از عوامل مهم در ارتقاي سطح سلامت در جامعه برشمرد و افزود: توسعه فضاي سبز از امور بسيار ضروري جهت ايجاد نشاط در جامعه ، كاهش تلفات در تصادفات و همچنين كاهش ميزان آلودگي است بنابراين همه بايد با نگاهي جهادگرانه در ايجاد هرچه بيشتر فضاي سبز گام بردارند.
وي از فرمانداران شهرستان هاي رامهرمز و بهبهان خواست در جلسه بعدي علاوه بر ارايه گزارش شفاهي يك گزارش تصويري از نحوه عملكرد خود در زمينه ارتقاي سلامت در سطح شهرستان به اين شورا ارايه دهند.
کد: 66
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: مسئولان با نگاهي جهادگرانه در جهت ارتقاي فرهنگ سلامت گام بردارند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.