ثبت نام كاربر
  1398/06/02
 
تاریخ: 1398/05/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 77 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان :برای رفع مشکلات خوزستان بیشتر تلاش شود

استاندار خوزستان :برای رفع مشکلات خوزستان بیشتر تلاش شود

 استاندار خوزستان با تشریح مشکلات استان در سال جاری گفت: برای رفع چالش های استان تلاش بیشتری خواهد شد هر چند تاکنون تلاش های خوبی در همه بخش ها انجام شده است.

شریعتی در نشست بررسی مسائل شهرستان اندیمشک در فرمانداری افزود:استان ما در سال ۹۸ درگیر مسائل و مشکلات فراوان از جمله سیل در مناطق مختلف و زلزله در مسجد سلیمان شد.

وی با بیان اینکه برای کنترل و مدیریت این شرایط خدمات شایانی در سطح استان صورت گرفت افزود:همه مسوولان استان برای کمک رسانی و رفع این بحران عظیم به خوبی وارد عمل شدند.

استاندار خوزستان  با اشاره به رضایتمتدی مسئولان کشوری از مدیریت استان خوزستان اظهار داشت: گام های ارزنده ای در خوزستان برداشته شده است که این مهم در سایه تلاش جهادی مدیران محقق شده است.

وی با اشاره به وضعیت خسارات ناشی از زلزله مسجد سلیمان گفت: شدت این زلزله به گونه ای نبود که این همه خسارت متحمل شویم اما به علت بافت فرسوده این منطقه،خسارات زیادی به این شهرستان وارد شد.

وی عدم رعایت مقررات نظام مهندسی را از دیگر عوامل آسیب زا در زلزله مسجدسلیمان عنوان کرد.

استاندار خوزستان از احداث ۱۲ هزار واحد مسکونی برای ساکنان این شهرستان خبر داد و گفت : برای این موضوع برنامه ریزی شده است.

وی با تشریح خدمات بخش های مختلف افزود:خدمات حوزه برق،گاز،آب،نوسازی مدارس،مخابرات و سایر حوزه ها در استان روند خوبی داشته و این تلاش ها در اندیمشک مطلوب است.

شریعتی افزود: در زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی هم در اندیمشک طرح های خوبی با مشارکت بخش خصوصی و دولتی از جمله فولاد و پتروشیمی تحقق یافته ضمن اینکه طرح های بزرگ دیگری در حال اجراست.

 استاندار خوزستان سد بالارود را یک موقعیت خوب برای منطقه عنوان کرد و گفت:امیدواریم این سد امسال آبگیری شود تا منطقه از مزایای آن بهره مند گردد.

وی با  تاکید بر تسریع در بندر خشک از مدیران استان خواست برای تحقق این موضوع هرچه سریعتر کمک کنند.

شریعتی این طرح را زمینه ساز تحول اقتصادی در استان دانست و گفت: مطالعات آن انجام شده و برای سایر مراحل طرح یک جلسه اختصاصی برگزار و برای تحقق این طرح مهم تلاش می شود.

 

 

کد: 53154
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان :برای رفع مشکلات خوزستان بیشتر تلاش شود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.