ثبت نام كاربر
  1398/05/26
 
تاریخ: 1398/04/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 54 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درجلسه ستاد بحران مسجدسلیمان: دو هزار بسته کالای خانگی به آسیب دیدگان زلزله مسجدسلیمان اهدا می شود

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درجلسه ستاد بحران مسجدسلیمان: دو هزار بسته کالای خانگی  به آسیب دیدگان زلزله مسجدسلیمان اهدا می شود

 رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت:  دو هزار بسته کالای خانگی  به آسیب دیدگان زلزله مسجدسلیمان اهدا می شود.

محمد مخبر در جلسه ستاد بحران مسجدسلیمان اظهار کرد: توسعه کشور مدیون مسجدسلیمان و اهالی این شهر است.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و وزارت نفت باید به میدان آمده و تصمیمات اساسی برای مسجدسلیمان بگیرند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام تصریح کرد: تکمیل واحدهای مسکن مهر نیمه‌تمام از ضرورت‌هایی است که باید در دستور کار قرار گیرد و ستاد اجرایی فرمان امام حمایت‌های لازم را در این زمینه دارد.

مخبر بیان کرد: برای مسجدسلیمان باید یک کار خوب و جدی شود تا مردم از این وضعیت خارج شوند.

وی عنوان کرد: نمی‌توان همه معضلات کشور را به صورت دولتی صرف از سوی مسئولان حل کرد و باید از پتانسیل‌های مردمی نهایت بهره مندی را داشت.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام یادآور شد: در سیل اخیر مردم خودشان سیل بند ساخته و با سیلاب مقابله کردند؛ اگر آنها نبودند شاید نمی‌توانستیم سیل را کنترل کنیم.

مخبر ادامه داد: طی بازدید اخیر مشخص شد که طی ۳۰ سال اخیر هیچ تغییرات عمده‌ای در شهرستان مسجدسلیمان صورت نگرفته است.

وی خبر داد: مقرر شده تا دو هزار بسته کالای خانگی (هر بسته شامل ۶ قلم کالای خانگی) به آسیب دیدگان زلزله مسجدسلیمان اهدا کنیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اضافه کرد: تا اوایل مهر، سه هزار بسته لوازم تحریری با ۱۴ قلم را به آموزش و پرورش مسجدسلیمان می‌دهیم تا میان دانش آموزان توزیع کند.

مخبر در پایان تأکید کرد: بازسازی منازل آسیب دیده و همچنین اجرای طرح‌های اشتغال در مناطق مختلف مسجدسلیمان از اقدامات مؤثری است که هرچه سریع‌تر باید برای این شهر انجام شود.

کد: 52896
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درجلسه ستاد بحران مسجدسلیمان: دو هزار بسته کالای خانگی  به آسیب دیدگان زلزله مسجدسلیمان اهدا می شود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.