ثبت نام كاربر
  1398/04/30
 
تاریخ: 1398/04/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 146 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان: ایجاد عدالت آموزشی در استان از اهداف شورای فرهنگ عمومی است

استاندار خوزستان: ایجاد عدالت آموزشی در استان از اهداف شورای فرهنگ عمومی است

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه ایجاد عدالت آموزشی در استان از اهداف شورای فرهنگ عمومی است گفت: استان خوزستان در حوزه فرهنگ دارای نقاط ضعف و قوت است که باید نقاط ضعف آسیب شناسی شوند.

غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان خوزستان بیان کرد: توجه به فرهنگ در هر جامعه ای سبب انسجام و پویایی در تمام عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است.

وی با اشاره به ارتقای نشاط در هر جامعه به کمک توسعه فرهنگ عمومی افزود: توجه به فرهنگ در هر جامعه سبب جلوگیری از سطحی نگری، رفع چالش ها و تهدیدها می شود و جامعه را از رخوت خارج می کند.
 
شریعتی با بیان اینکه سیاست و اقتصاد به کمک فرهنگ به یکدیگر متصل می شوند گفت: یک نمونه از فرهنگ قوی مردم خوزستان را می توان در همبستگی آنها در زمان وقوع سیل مشاهده کرد، در حوزه فرهنگی و اجتماعی به بلوغ و پختگی رسیدیم اما باید گسترش یابد.
 
وی افزود: تعدادی از دانش آموزان مستعد مناطق محروم و کم برخوردار استان خوزستان شناسایی و کمک هزینه تحصیلی به آنها پرداخت شد.
 
نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز در این نشست با لزوم توجه به اهمیت نماز جمعه گفت: نمازجمعه باید در کنار بحث دینی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود، زیرا نمازجمعه سبب استحکام دین اسلام است و به گفته رهبر معظم انقلاب صحنه نمایش قدرت و عزت مسلمانان می باشد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد افزود: یکی از موضوعات مهم در بحث فرهنگ عمومی توجه به وقت شناسی است که مدیران و مسئولان نیز باید به آن توجه کنند.
کد: 52747
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: ایجاد عدالت آموزشی در استان از اهداف شورای فرهنگ عمومی است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.