ثبت نام كاربر
  1398/04/30
 
تاریخ: 1398/04/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 107 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
شجاعی کیاسری گفت: حداقل خسارت ممکن با وجود گستردگی سیل در خوزستان

شجاعی کیاسری گفت: حداقل خسارت ممکن با وجود گستردگی سیل در خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، سفر به خوزستان دومین سفری ست که کارگروه فرهنگی و تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده کشور داشته است.  

شجاعی کیاسری دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده گفت: با وجود گستردگی سیل در خوزستان مسئولین به خوبی با همکاری دستگاه های متعدد و به ویژه مشارکت مردم خوزستان خسارت‌ها را به حداقل رساندند.
 
وی گفت: در خوزستان خسارت های جانی نداشتیم و تلاش شد خسارت های مادی هم به حداقل برسد.
 
شجاعی کیاسری همچنین افزود: فرایند بازسازی همچنان کار دارد و مسئولین با همت زیاد در حال پیگیری مسائل هستند و رضایتمندی مردم از زحمات مسئولین قابل مشاهده بود. 
 
وی گفت: در عین حال کار بازسازی نیاز به حمایت های ملی دارد مانند پرداخت خسارت به کشاورزان که هنوز خسارت های خود را دریافت نکرده اند.
 
دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده با اذعان به وجود مشکل در جاده های مواصلاتی و وجود مشکل در عبور و مرور شهروندان گفت: ساخت و ترمیم زیرساخت‌های آسیب دیده بسیار حائز اهمیت است و موجب می‌شود اعتماد مردم به مسئولین بالاتر برود. در بحث بازسازی و ترمیم خانه ها و مناطق روستایی نیازهایی وجود دارد اما باید هم در ردیف ها و بودجه‌های ملی در این خصوص تدبیری اندیشیده شود هم مسئولین استان پیگیر باشند که با حضور به موقع فرآیند بازسازی انجام شود.
 
وی در پایان گفت: مردم و خیرین هم همراهی خوبی داشته اند از جمله اینکه در سفر دیروز به حمیدیه مشاهده شد که برخی از بازاریان تهران ساخت و ساز منازل این شهرستان را تقبل کرده اند و باید سپاسگزار مردم باشیم.
کد: 52627
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا
 
تصاویر مرتبط
  • شجاعی کیاسری گفت: حداقل خسارت ممکن با وجود گستردگی سیل در خوزستان
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.