ثبت نام كاربر
  1398/05/01
 
تاریخ: 1398/02/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 70 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:دستگاه ها نسبت به تعهد فرهنگی خود اهتمام بیشتری داشته باشند

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:دستگاه ها نسبت به تعهد فرهنگی خود اهتمام بیشتری داشته باشند

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی نسبت به تعهدات فرهنگی و اجتماعی خود اهتمام بیشتری داشته باشند و در زمینه بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) از نوآوری استفاده کنند.

علی حسین حسین زاده روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی برگزاری گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی(ره) و روز جهانی قدس در سرسرای معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد:برنامه های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) باید در شان مقام و جایگاه ایشان بوده و با تفکر، حساسیت بیشتر و نگاه ویژه تری برگزار شود.

وی افزود: اگرچه در سال های اخیر در زمینه حفظ آرمان‌های امام خمینی(ره) و برگزاری این بزرگداشت در سطح خوزستان برنامه‌های خوبی انجام شده اما همچنان نیاز است در زمینه‌های مختلف به گسترش این برنامه ها بپردازیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: در جلسات گذشته کمیته‌ های مختلفی در این زمینه تشکیل شد و وظایفی به دستگاه‌ها محول شده و پیشنهادات خوبی نیز برای برگزاری هرچه بهتر آیین سالگرد رحلت امام خمینی(ره) ارایه شد.

حسین زاده گفت: برخی دستگاه‌ها در زمینه فرهنگی و اجتماعی فعالیت کمتری دارند در حالی که بحث مسئولیت اجتماعی ارگان ها و صنایع به یک رسالت اصلی تبدیل شده است.

حسین زاده ادامه داد:به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر روز جهانی قدس نیز ستادهایی در سطح شهرستان ها تشکیل شده و اقدامات لازم توسط شورای هماهنگی خوزستان انجام می‌شود.

وی افزود: تاکنون در زمینه برگزاری آیین های انقلابی دغدغه ای نداشته ایم چرا که شورای هماهنگی خوزستان در سال های گذشته به خوبی این برنامه ها را مدیریت کرده است.

وی گفت: مردم خوزستان نیز همواره در تمامی عرصه های انقلابی با حضور پرشور خود در صحنه ، حماسه آفریده اند و امسال نیز پیش بینی می شود برنامه های بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خیمنی(ره) و روز جهانی قدس با حضور حداکثری مردم برگزار شود.

حسین زاده گفت: آیین بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) 13 خرداد ساعت 18 تا 20 در مصلای مهدیه اهواز برگزار می شود.

کد: 51639
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان:دستگاه ها نسبت به تعهد فرهنگی خود اهتمام بیشتری داشته باشند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.