ثبت نام كاربر
  1398/04/29
 
تاریخ: 1398/02/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 96 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
شریعتی: بودجه قرآنی خوزستان در سال ۹۸ افزایش می‌یابد

شریعتی:  بودجه قرآنی خوزستان در سال ۹۸ افزایش می‌یابد

استاندار خوزستان درباره میزان بودجه قرآنی استان در سال ۹۸ با بیان اینکه هنوز بودجه توزیع نشده ولی ان شالله سعی می کنیم کمک مضاعفی در عرصه قرآنی داشته باشیم، گفت: حتما بودجه قرآنی بیش از سال گذشته است اما برای میزان دقیق و توزیع آن باید بدانیم که چقدر به ما اختصاص داده می شود.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان شامگاه امروز ۲۵ اردیبهشت در سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان در غرفه خبرگزاری قرآن حضور یافت.

وی در گفت و گو با این رسانه گفت: سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت با ۶۰ غرفه در حوزه‌های فرهنگی، قرآنی، جهادی و به طور ویژه در عرصه کودکان تدوین شده است.

استاندار خوزستان با تاکید بر اینکه انتظار دارم توجه بیشتر و ویژه ای به تفسیر قرآن کریم در نمایشگاه شود، افزود: ان شالله بتوانیم چنین برنامه‌های قرآنی را در استان توسعه دهیم و بعد از اینکه فرهنگ قرآنی ترویج یافت، به تدریج رفتار قرآنی هم در جامعه غالب شود. اگر اندکی هم بتوانیم در این زمینه گام برداریم، مطلوب است.

شریعتی ضمن قدردانی از عملکرد خبرگزاری ایکنا در عرصه اطلاع رسانی قرآنی، ادامه داد: باید ایکنا بیش از پیش در این عرصه وارد شود.

استاندار خوزستان همچنین درباره میزان بودجه قرآنی استان گفت: هنوز بودجه توزیع نشده ولی ان شالله سعی می کنیم کمک مضاعفی در عرصه قرآنی داشته باشیم. از اعتبارات اجتماعی که با ارشاد تفاهم نامه می بندیم سعی می کنیم اعتبار خوبی را به حوزه قرآن اختصاص دهیم. حتما بودجه قرآنی بیش از سال گذشته است اما برای میزان دقیق و توزیع آن باید بدانیم که چقدر به ما اختصاص داده می شود. 

ایکنا

کد: 51497
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6
 
تصاویر مرتبط
  • شریعتی:  بودجه قرآنی خوزستان در سال ۹۸ افزایش می‌یابد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.