ثبت نام كاربر
  1398/04/29
 
تاریخ: 1397/12/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 89 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام مشترک استاندار خوزستان و مدیر کل بنیادشهید وامور ایثارگران بمناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا

پیام مشترک استاندار خوزستان و مدیر کل بنیادشهید وامور ایثارگران  بمناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا

 باسمه تعالی

سلام بر شهیدان همیشه زنده تاریخ این سرزمین همیشه سبز.

سلام بر شهیدان ، ستارگان درخشان ایثار و فداکاری ، که ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون دلاور مردیها و جان فشانی های آنان است .

شهیدانی که حماسه آفرینی های آنان در روزگار سرنوشت ساز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ، ضامن بقاء و حافظ عزت و آزادگی ملت شریف ایران شد.

بي شك، بزرگداشت ياد و خاطره شهدا تكليف واجبی بر همه ماست. زيرا بر همگان روشن است كه عزت، پيشرفت، اقتدار و صلابت امروز كشور، بيش از هر چيز مرهون فداكاري عزيزانی است كه در روزهاي سخت و سرنوشت ساز با سپر ساختن سينه هاي خود، صبورانه از كيان ميهن عزيز اسلامي دفاع كردند و در اين راه پرافتخار، جان خود را در طبق اخلاص نهاده و تقديم نمودند .

آنانی که خاطره خوش از خود گذشتگی هایشان در ذهن و بر زبان مردم قدر شناس این سرزمین هماره باقی و بالنده خواهد ماند و بی تردید در پیشگاه پروردگار متعال و ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان جهان سربلند و سرافرازند که با حماسه های جاودان شان برای اسلام سربلندی و برای ایران عزیز ، غرور و بالندگی را به ارمغان آوردند .

۲۲ اسفند، كه به گراميداشت شهدا نامگذاري شده است را به خانواده هاي معظم شهدا گرانقدر و ايثارگران سرافراز تبريك عرض نموده و توفيقات روز افزونشان را از خداوند متعال خواستاریم.

بر ماست که با تلاش و کوشش خود ، فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت را به نسل های دیگر منتقل نموده و از پیروان راستین و صادق راه و منش آنان بوده ، یاد و خاطره شان را زنده و جاوید نگاه داریم و به روح مطهر وملکوتیشان درود و سلام نثار کنیم.

اميد است كه خداوند متعال به همه ي ما توفيق رهروي راه شهداء و ثابت قدم ماندن در اين مسير را عنايت کند.

 

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان

عبدالرضا فرجیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان

 

کد: 49746
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا
 
تصاویر مرتبط
  • پیام مشترک استاندار خوزستان و مدیر کل بنیادشهید وامور ایثارگران  بمناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.