ثبت نام كاربر
  1398/04/29
 
تاریخ: 1397/11/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 121 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تبریک استاندارخوزستان به مناسبت فرا رسیدن ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

پیام تبریک استاندارخوزستان به مناسبت فرا رسیدن  ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 فرا رسیدن ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، مقطع رهایی ملت ایران از ظلم و ستم و تمسک به شجره طیبه دین ،به رهبری امام خمینی (ره ) بر همگان مبارک و میمون باد. نظام جمهوری اسلامی ایران  حاصل خون هزاران شهید، جانباز و ایثارگر   است که درس حق طلبی در برابر زیاده خواهی  طاغوت  و استکبار را با از جان گذشتن و میل به بندگی در راه خداوند را خلق کرد.

چهل سالگی  انقلاب اسلامی همچون خاری در چشم زیاده خواهان غربی و منطقه ای و در راس آن آمریکای جنایتکار و رژیم آل سعود است که همواره دشمن قسم خورده این نظام برای تفرقه است.

نظام جمهوری اسلامی ایران با داشتن مردمانی بزرگ و با غیرت هیچ زمانی اجازه خودنمایی و دخالت عوامل بیگانه در کشور را نخواهند داد و با صلابت و شدت با هر گونه شیطنت برخورد خواهند کرد.

۲۲بهمن، سالروز ساقط شدن حکومت طاغوت و سربلندی مردم عزیز ایران است، این روز حماسه جاودان در تاریخ این مرز و بوم است و هیچ گاه نخواهیم گذاشت دشمنان در صفوف  بهم پیوسته ملت  تفرقه  بوجود اورند.

اینجانب از آحاد مردم عزیز و شریف استان خوزستان دعوت می نمایم که با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، شکوه و عظمت ایران اسلامی را به جهانیان ثابت کنند و به ایادی غربی و به برخی از نوکران منطقه ای ثابت کنند که ایران از هر لحاظ محکم تر و با صلابت تر قرار دارد و تا اخرین لحظه بر این امر افتخار می کنیم. از خدای عزوجل برای همه مردم استان خوزستان تندرستی و سربلندی مسئلت دارم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

کد: 48982
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک استاندارخوزستان به مناسبت فرا رسیدن  ۲۲ بهمن و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.