ثبت نام كاربر
  1398/05/02
 
تاریخ: 1397/11/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 220 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان: همه شهرداری های مجری پروژه جاده ساحلی اهواز - ملاثانی برای پیشرفت متوازن طرح اقدام نمایند

استاندار خوزستان: همه شهرداری های مجری پروژه جاده ساحلی اهواز - ملاثانی برای پیشرفت متوازن طرح اقدام نمایند

 استاندار خوزستان گفت: همه شهرداری های مجری طرح ساخت جاده اهواز - ملاثانی دست به دست هم دهند و اقدام جدی نمایند تا پروژه به صورت متوازن پیشرفت داشته باشند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی روز جمعه 19 بهمن ماه از پروژه احداث جاده ساحلی کارون در محدوده اهواز تا ملاثانی بازدید کرد.

غلامرضا شریعتی در این بازدید در جمع مسئولان و جمعی از اهالی ملاثانی گفت: این پروژه ساخت مسیر مهمی ست چرا که هم کاربرد پدافند غیرعامل دارد و هم در گردشگری نقش موثری خواهد داشت. 
استاندار خوزستان افزود: این مسیر 35 کیلومتری میتواند منشا اشتغال خوب و پایداری شود.
خوشبختانه شهرداری اهواز و ملاثانی عملکرد خوبی در این پروژه داشته اند در حالی که شهرداری های ویس و شیبان عملکرد قابل قبولی در این پروژه نداشته اند که تاکیدات لازم جهت تسریع در عملیات اجرایی پروژه شد.
شریعتی خاطرنشان کرد: همه شهرداری های مجری طرح دست به دست هم دهند و اقدام جدی نمایند تا پروژه به صورت متوازن پیشرفت داشته باشند. 
استاندار خوزستان تصریح کرد: امیدواریم حدود نیمی از جاده که در محدوده اهواز و ملاثانی قرار دارد در سال 98 تکمیل شود و به بهره برداری برسد همچنین در بخش ویس و شیبان هم کار با سرعت بهتری انجام شود که تا پایان سال 98 کل جاده تکمیل شده باشد.
وی در پایان اظهار کرد: از کشاورزان عزیز همچنین پرسنل زحمتکش شهرداری ها و مردم منطقه که در اجرای پروژه همراهی داشتند صمیمانه تشکر میکنم.
کد: 48934
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: همه شهرداری های مجری پروژه جاده ساحلی اهواز - ملاثانی برای پیشرفت متوازن طرح اقدام نمایند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.