ثبت نام كاربر
  1398/03/28
 
تاریخ: 1397/11/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 119 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری: همایش نظارت و بازرسی در خوزستان برگزار میشود

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری: همایش نظارت و بازرسی در خوزستان برگزار میشود

 مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گفت برنامه داریم همایشی برگزار کنیم که تحت عنوان نظارت و بازرسی در استان خواهد بود و انشاءالله با دعوت از شخصیت‌های ملی و کشوری و صاحب نظر در حوزه بازرسی و حقوقی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گفت: دوره آشنایی بازرسان و کارشناسان حقوقی با قوانین شهرداریها و دهیاریها برگزارشد.
شهاب رزمی افزود: ما در اداره کل بازرسی استانداری اعتقاد راسخ بر توانمندسازی کارشناسان حقوقی و بازرسی و به روزرسانی اطلاعات آنها در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه آشنایی با قوانین و مقررات داریم و این امر به کاهش فساد اداری کمک خواهد کرد.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری عنوان کرد: پیش از این با حضور معاون محترم سازمان بازرسی استان نشست هایی در خصوص شرح وظایف بازرسی و آنچه که بازرسان باید بدانند برگزار کردیم.
رزمی اظهار داشت: دوره ای که امروز در رابطه با آشنایی با قوانین و مقررات شهرداریها و دهیاریها برگزار شد دوره رضایتبخش و مفیدی بود و طرح های دیگری هم داریم از جمله این که کتابی برای آشنایی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها با قوانین و مقررات تدوین شود.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری بیان کرد: همچنین برنامه داریم همایشی برگزار کنیم که تحت عنوان نظارت و بازرسی در استان خواهد بود و انشاءالله با دعوت از شخصیت‌های ملی و کشوری و صاحب نظر در حوزه بازرسی و حقوقی برگزار خواهد شد.
کد: 48912
نویسنده خبر: محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری: همایش نظارت و بازرسی در خوزستان برگزار میشود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.