ثبت نام كاربر
  1398/03/28
 
تاریخ: 1397/11/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 91 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان:دستگاه ها از موازی کاری در برنامه های دهه فجر پرهیز کنند

استاندار خوزستان:دستگاه ها از موازی کاری در برنامه های دهه فجر پرهیز کنند

 استاندار خوزستان از دستگاه های اجرایی استان خواست از موازی کاری و اسراف در هزینه اجرای برنامه های دهه فجر پرهیز کنند.

غلامرضا شریعتی روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی دهه فجر استان در سالن شهید رجایی استانداری خوزستان، اظهار داشت: روحیه جهادی و فرهنگی ملت ایران با بخشنامه ها و دستورات اداری برای حضور در آیین باشکوه 22 بهمن قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: مردم خود با آگاهی و شناخت در این روز حضور پیدا می کنند و با تایید نظام به دشمن نشان می دهند که از آرمان های این انقلاب که بر اساس مکتب اهل بیت (علیهم السلام) مبتنی شده محافظت می کنند.

نماینده عالی دولت در استان، رمز ماندگاری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را تعهد مردم به آن عنوان کرد و گفت: این کشور طی 40 سال گذشته دسیسه های زیادی از جمله تحریم ها و جنگ تحمیلی را پشت سرگذاشته اما همچنان با قدرت و قوت در صحنه حضور دارد.

وی با تاکید بر علقه درونی بین مردم و نظام گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک اراده الهی بوده که تبلور آن اتحاد و انسجامی است که این واقعه تاریخی را رقم زد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه امام خمینی(ره) از ملت ایران به عنوان مردمی بهتر از مردم زمان صدر اسلام یادکرده اند، گفت: ملتی که این انقلاب را به وجود آورده در دوران دفاع مقدس در راه اسلام، انقلاب و کشور جان عزیز خود را هدیه کردند و این امر در حکومت های دیگر بی سابقه است.

شریعتی همچنین بر همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر بین دستگاه های اجرایی استان برای هرچه باشکوه برگزار کردن آیین های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تاکید کرد و خواستار جلوگیری از هرگونه اسراف و موازی کاری شد.

بر اساس این گزارش، ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان خوزستان پیش از این اعلام کرده بود که یک هزار و 400 برنامه فرهنگی و هنری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، 166 برنامه توسط جوانان و ورزش و سه هزار برنامه در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت در خوزستان برگزار می‌ شود.

 ایرنا

کد: 48786
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان:دستگاه ها از موازی کاری در برنامه های دهه فجر پرهیز کنند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.