ثبت نام كاربر
  1398/05/02
 
تاریخ: 1397/09/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 201 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
توضیحات استاندار در خصوص آخرین وضعیت شرکت های نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد / تا چند روز آینده مطالبات کارگران گروه ملی به یک ماه کاهش می یابد

توضیحات استاندار در خصوص آخرین وضعیت شرکت های نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد / تا چند روز آینده مطالبات کارگران گروه ملی به یک ماه کاهش می یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی در خصوص آخرین وضعیت کارگران نیشکر هفت تپه شوش توضیح داد: کارگران نیشکر هفت تپه روز گذشته به سر کار برگشتند و چرخه تولید شکر از نیشکر هفت تپه از سر گرفته شد همچنین مدیر جدید برای این واحد تولیدی انتخاب شد که مورد تایید کارگران است و سابقه خوبی در مدیریت نیشکر داشته است.

استاندار خوزستان افزود: امیدواریم این شرکت همانطور که همیشه نقش مهمی در تولید و اقتصاد کشور داشته نقش خود را بازیابد و همچنین صنایع جانبی که قرار است در کنار این کشت و صنعت ساخته شود فعال شده تا این شرکت بیش از پیش به تواند به اقتصاد و تولید کشور کمک کند.

شریعتی در خصوص شرکت گروه ملی فولاد ایران نیز تصریح داد: : هفته گذشته کارگران زیر دیپلم این شرکت دو ماه از حقوق خود را دریافت کردند و امروز هم دیپلم ها و کارشناسان یک ماه از حقوق شان پرداخت شد و ظرف چند روز آینده ماه دوم حقوق این افراد پرداخت خواهد شد که معوقات به یک ماه کاهش یابد.

استاندار خوزستان ادامه داد: مواد اولیه برای این شرکت به فولاد خوزستان سفارش داده شده است و به زودی این مواد تحویل شرکت گروه ملی خواهد شد تا تولید مجددا از سر گرفته شود.

وی در پایان اظهار کرد: امیدواریم کارگران گروه ملی هر چه سریعتر به سرکار برگردند و چرخه تولید دوباره از سرگرفته شود و حقوق آنها از طریق تولید ثروتی که در این مجموعه خواهد شد پرداخت شود.

کد: 47017
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6
 
تصاویر مرتبط
  • توضیحات استاندار در خصوص آخرین وضعیت شرکت های نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد / تا چند روز آینده مطالبات کارگران گروه ملی به یک ماه کاهش می یابد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.