ثبت نام كاربر
  1398/04/29
 
تاریخ: 1397/09/10 نظرات: 0 نظر نمایش: 171 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان تاکید کرد:لزوم پیگیری وضعیت خانه‌های بازی و خلاقیت و مهدهای کودک بدون مجوز

استاندار خوزستان تاکید کرد:لزوم پیگیری وضعیت خانه‌های بازی و خلاقیت و مهدهای کودک بدون مجوز

استاندار خوزستان بر لزوم پیگیری وضعیت خانه‌های بازی، خلاقیت و مهدهای کودک بدون مجوز تاکید کرد.

غلامرضا شریعتی در نشست با اعضای کانون توسعه و همیاری مهدهای  کودک استان که در استانداری خوزستان برگزار شد، بر پیگیری موضوع خانه‌های بازی و خلاقیت  و موارد مشابه که بدون مجوز فعالیت می‌کنند توسط تیم بازرسی استانداری تاکید و بیان کرد: باید از حاکم شدن سوداگری در حوزه کودک جلوگیری کنیم زیرا  سوداگری در این حوزه تبعات بدی خواهد داشت و جامعه را به انحطاط می‌برد.

وی افزود: آموزش‌های غلط و غیراصولی که در خانه‌های بازی و خانه‌های خلاقیت و سایر موارد مشابه که بدون مجوز فعالیت می‌کنند  ارائه می‌شود، موجب هدر رفتن  سرمایه‌های کشور که کودکان عزیز این مرز و بوم هستند، خواهند شد.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مهدهای کودک وظیفه سنگین و مهمی بر عهده دارند، خطاب به اعضای کانون توسعه و همیاری مهدهای  کودک گفت: وظیفه شما  حتی از آموزش و پرورش هم سنگین‌تر است زیرا  مهدهای کودک، زمینه را برای آموزش کودکان در مقطع دبستان آماده می‌کنند.

وی افزود: استانداری به عنوان نهاد حاکمیتی باید از مشکلات و دغدغه‌های مهدهای کودک مطلع باشد و این مشکلات را پیگیری کند زیرا این کارها پایه‌ای و زیرساختی هستند و عدم توجه به زیرساخت‌های انسانی و بدون صرف وقت و هزینه  به نتیجه نخواهیم رسید.

شریعتی تصریح کرد: مهمترین  زیرساخت توسعه، توسعه منابع انسانی است  و هرچقدر زیرساخت‌های دیگر را توسعه دهیم بدون آموزش صحیح و عدم سرمایه‌گذاری مناسب در زیرساخت‌های انسانی و فرهنگی، توسعه متوازن امکان‌پذیر نخواهد شد.

استاندار خوزستان در پایان ضمن تاکید بر پیگیری مشکلات مطرح شده توسط اعضای کانون توسعه و همیاری  مهدهای کودک استان و مدیرکل بهزیستی خوزستان، خاطرنشان کرد: مهدهای کودک شروع یادگیری و آموزش‌پذیری کودکان هستند نه محل نگهداری کودکان و هرچقدر پوشش آموزشی مهدهای کودک گسترده‌تر باشد و کودکان بیشتری پرورش بدهیم جامعه موفق‌تر خواهد شد و هرچقدر چتر آموزش مهدهای کودک کمتر باشد جامعه از ابتدا رشد لازم را نخواهد کرد.

 

کد: 46955
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان تاکید کرد:لزوم پیگیری وضعیت خانه‌های بازی و خلاقیت و مهدهای کودک بدون مجوز
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.