ثبت نام كاربر
  1398/03/02
 
تاریخ: 1397/09/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 150 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان: استقامت و فداکاری های مردم دشت آزادگان در دوران دفاع مقدس سند افتخار مرزداران قهرمان ایران اسلامی است

استاندار خوزستان: استقامت و فداکاری های مردم دشت آزادگان در دوران دفاع مقدس سند افتخار مرزداران قهرمان ایران اسلامی است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی بستان با یادآوری مقاومت و ایثارگری های مردم وفادار دشت ازادگان گفت: ایران اسلامی پیروزی خود را مدیون هیچ‌ ابرقدرتی نبود و و موفقیت های ما فقط مرهون رشادت و ایستادگی مردم، رزمندگان و اسلام و انقلاب بود.

استاندار خوزستان افزود: جنگ تحمیلی برای به زانو در آوردن و شکست دادن انقلاب به راه افتاد و هر دو ابرقدرت شرق و غرب هم در مقابله با ما به دشمن کمک می‌کردند.

شریعتی ادامه داد: این ابرقدرت ها تصور می‌کردند که اگر در این مناطق حضور داشته باشند پیروز خواهند شد اما مردم این مناطق و مردم خوزستان و ایران اسلامیت، تعهد، دینداری و تعلق خاطر به ایران عزیز را با هیچ چیزی عوض نمی کنند و دشمنان ما انقدر نابخرد و خام بودند که از تعلق خاطر مردم خوزستان بویژه مردم دشت آزادگان به یکپارچگی کشور و اسلام ناآگاه بودند. 

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: استقامت و فداکاری مردم دشت آزادگان و بستان در برابر متجاوزین بی نظیر بود و پاسخی دندان شکن و مستحکم به دشمن دادند.

شریعتی اضافه کرد: نیروهای مردمی و اهالی منطقه در زیر پرچم اسلام با فرماندهی مردمی و بزرگانی چون علی هاشمی ها یک قدم عقب ننشستند و اجازه ندادند ذره ای از خاک وطن در اختیار دشمنان باشد و اینها همه سند افتخار برای شما مردم عزیز و مرزداران قهرمان ایران اسلامی است.

استاندار خوزستان یادآور شد: پس از آنکه بستان به دست مردم عزیز آزاد شد تلاش هایی برای بازسازی و رفع محرومیت ها انجام شده است.

شریعتی تصریح کرد: سال گذشته موفق شدیم آبرسانی به بستان را از آب غدیر تامین و محقق نماییم. همچنین عملیات ساخت ۶ مدرسه در بستان امسال شروع خواهد شد که ۴ عداد از آن ها توسط دولت از طریق نفت تامین اعتبار میشود و دو مدرسه دیگر نیز توسط بنیاد برکت ساخته خواهد شد.

استاندار خوزستان توضیح داد: یکی از این 6 مدرسه هنرستان مجهز است همچنین ساخت یک استخر هم امسال در بستان شروع خواهد شد و ساخت زمین های چمن مصنوعی نیز انشاالله در سال جاری در بستان آغاز خواهد شد.

شریعتی در پایان گفت: همچنین جاده ترانزیتی به مرز چذابه را نیز پیگیری خواهیم کرد که تکمیل شود.

کد: 46936
نویسنده خبر: محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: استقامت و فداکاری های مردم دشت آزادگان در دوران دفاع مقدس سند افتخار مرزداران قهرمان ایران اسلامی است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.