ثبت نام كاربر
  1398/05/26
 
تاریخ: 1389/12/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 1785 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
استاندار خوزستان ضمن اعلام ایجاد 6000 شغل در مسجد سلیمان خبر داد:

استاندار خوزستان ضمن اعلام ایجاد 6000 شغل در مسجد سلیمان خبر داد:

 

استاندار خوزستان ضمن اعلام  ایجاد 6000 شغل در مسجد سلیمان خبر داد :
کلنگ زنی کارخانه آلمینیوم هفته آینده انجام می شود
استاندار خوزستان از 60 میلیارد تومان هزینه ای که دولت نهم و دهم جهت ساماندهی شهرستان مسجد سلیمان انجام داده خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، دکتر سید جعفر حجازی در جلسه شورای اداری شهرستان مسجد سلیمان از دستگاههای مختلف خواست با به روز سازی مستندسازی اراضی تحت مالکیت خود، از درگیر شدن در معرکه زمین خواران جلوگیری نمایند. وی با اشاره به این مطلب که اغلب ادارات استان از داشتن یک دایره حقوقی منسجم محرومند، توانایی دفاع به موقع نسبت به پرونده های مطروحه در محاکم قضایی را برای ادارات متبوع خود بالا ببرند.
استاندار خوزستان در بخش دیگری سخنانش افزود: نگاه مردم ریز بینانه است و خروجی ها را برای فعالیت های مدیران ملاک می دانند.
مردم از ما انتظار دارند وظایفمان را به نحو احسن انجام دهیم و وظایفی را که از عهده خود و دستگاهمان برمی آید را بر گردان دستگاه دیگر بیاندازیم.
دکتر حجازی با بیان اینکه در خوزستان منابع به اندازه کافی وجود دارد خواستار مدیریت صحیح در هزینه ها شد. دکتر سید جعفر حجازی تصریح کرد: فضای همکاری تلاش و معنویت در شهرستان مسجد سلیمان خوب است و این نشاندهنده آینده روشنی برای این شهرستان مهم خوزستان قلمداد می شود. وی در ادامه 17 سال بلاتکلیفی این شهر به بهانه جا به جایی آن را یاد آور شد و از 60 میلیارد تومان هزینه ای که دولت نهم و دهم در ساماندهی مسجد سلیمان انجام داده است گفت و اینکه مردم در سال 90 طعم شیرینی بسیاری از طرحها را خواهند چشید.
استاندار خوزستان اظهار داشت در این 5 ساله گذشته 1080 میلیارد تومان صرف آبرسانی در شهرستان و روستاهای اطرافش شده است.
دکتر حجازی همچنین ادامه داد: در این دوره به 1200 روستا در استان خوزستان گاز رسانی انجام شده و این در حالی است که تا قبل از دولت نهم 13 روستا از این موهبت برخوردار بوده اند.
وی در پایان انتقال سریع ساکنین اقامتگاههای آلوده به نفت و گاز در مسجد سلیمان را از رئوس برنامه های دولت در این شهرستان عنوان کرد و از تحویل 210 واحد مسکن تا هفته دولت خبر داد.
استاندار خوزستان در پایان ضمن اعلام دو خبر خوش مبنی بر قرار گرفتن اعتبار راه آهن شوشتر مسجد سلیمان در لایحه بودجه سال 90 و کلنگ زنی کارخانه آلمنیوم مسجد سلیمان در هفته آینده که باعث ایجاد قریب به 6000 شغل در این شهرستان خواهد شد، ابراز امیدواری کرد اهالی این شهرستان به رفاه مورد انتظار خود دستیابند.
کد: 46
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان ضمن اعلام ایجاد 6000 شغل در مسجد سلیمان خبر داد:
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.