ثبت نام كاربر
  1398/03/28
 
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 200 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد:برنامه های توسعه ای، عامل ایجاد سکونتگاههای غیررسمی در خوزستان

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد:برنامه های توسعه ای، عامل ایجاد سکونتگاههای غیررسمی در خوزستان

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان با تاکید بر لزوم جلوگیری از گسترش سکونتگاههای غیررسمی گفت: هیچ استانی مانند استان خوزستان برنامه های توسعه ای یا بهره برداری اقتصادی نداشته است که همه   این عوامل موجب ایجاد سکونتگاههای غیررسمی شده است.

محمد صادق کریمی کیا در جلسه بازآفرینی شهری اظهار کرد: خوزستان شرایط خاصی دارد و هر کدام از مناطق حاشیه نشین این استان دارای ویژگی های خاصی است.

وی با اشاره به تصویب تاسیس پنج دفتر تسهیل گری و توسعه محلی در سال جاری تصریح کرد: اعتبار این دفاتر دریافت شده است و باید مناطق استقرار این دفاتر مشخص شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان گفت: هیچ استانی مانند استان خوزستان برنامه های توسعه ای یا بهره برداری اقتصادی نداشته است که همه  این عوامل موجب ایجاد سکونتگاههای غیررسمی شده است.

کریمی کیا با بیان اینکه دفاتر تسهیل گری باید موجب بهبود شرایط شوند، گفت: دیگر کار از گفتاردرمانی گذشته است و شرایطی را که در کف میدان می بینیم نشانگر عدم رضایت مردم از مداخلات قبلی است و شاهد هستیم که شرایط زیستی اولیه برای شهروندان فراهم نیست.

وی بیان کرد: هیچ دستگاه اجرایی حق ندارد شهروندان را از وظایف قانونی خود منع کند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان تصریح کرد: باید از گسترش سکونتگاههای غیررسمی جلوگیری شود و برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شود.

 

 

کد: 45328
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد:برنامه های توسعه ای، عامل ایجاد سکونتگاههای غیررسمی در خوزستان
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.