ثبت نام كاربر
  1398/05/02
 
تاریخ: 1397/05/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 348 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کارگروه تخصصی شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد

کارگروه تخصصی شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد

چهل و ششمین جلسه کارگروه تخصصی شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون پیش از ظهر دوشنبه 15 مرداد ماه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در محل سالن جلسات این معاونت تشکیل جلسه داد.

هاشمی زاده معاون عمرانی استاندار در حاشیه این جلسه از تشکیل کمیته ای فنی و کارشناسی برای انجام برنامه ریزی های لازم  به منظور ساماندهی وضعیت فاضلاب شهر اهواز و حذف ورودی های فاضلاب به رودخانه کارون خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: در نشست امروز کارگروه مقرر شد شرکت آب و فاضلاب اهواز و خوزستان برنامه عملیاتی خود را متناسب با مفاد بیست و دومین جلسه شورای عالی آب و مصوبه فروردین 96 هیئت وزیران با لحاظ پیشرفت های فیزیکی حاصل شده ارائه نمایند.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به لزوم ساماندهی فاضلاب شهرهای اقماری اهواز و جلوگیری از ورود فاضلاب این شهرها به رودخانه کارون گفت: در این جلسه شرکت آب و فاضلاب اهواز موظف شد هرچه سریعتر نسبت به پیگیری اصلاح موافقت نامه فاضلاب شهر اهواز اقدام نماید.

هاشمی زاده در ادامه از شرکت های توسعه نیشکر اطراف شهر اهواز نظیر شرکت های دهخدا و دعبل خزایی به عنوان ظرفیت های دفع و تصفیه فاضلاب یاد کرد و افزود: مقرر شده بررسی های لازم در این زمینه توسط کمیته کارشناسی مذکور بعمل آید.

نویسنده خبر: سارا میرسلیم

 

 

 

 

 

 

 

 

کد: 43518
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6
 
تصاویر مرتبط
  • کارگروه تخصصی شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.