ثبت نام كاربر
  1397/10/29
 
تاریخ: 1397/02/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 171 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان :نیاز به انجمن های تخصصی مددکاری جهت کاهش آسیب های اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان :نیاز به انجمن های تخصصی مددکاری جهت کاهش آسیب های اجتماعی

 مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: در فضای کنونی کشور بیش از گذشته نیازمند مداخله اجتماعی بوده و این نیاز به مداخله در خوزستان بیش از دیگر نقاط کشور احساس می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، محمد صادق کریمی کیا روز چهارشنبه در نخستین همایش 'مددکاری اخلاق اجتماعی' در گیت بوستان در اهواز اظهارکرد: دولت به تنهایی نمی تواند از کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در کشور بر بیاید بنابراین به انجمن های تخصصی مددکاری نیاز داریم تا باری را از دوش دولت بردارد.

وی افزود: مددکاری اجتماعی در جایی که دچار آسیب و بحران هستیم، بازوی دولت بوده و به کنترل و کاهش آسیبها و تلطیف فضا کمک می کند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در کنترل آسیب های اجتماعی گفت: در حوزه آسیب های اجتماعی مناطق محروم، تلاش کردیم سیاست های دولت را با نسخه بومی اجرا کنیم و در همین راستا دفاتر محلی دایر شد و در اختیار برخی مددکاران اجتماعی قرار گرفت تا حوزه اجتماعی در مناطق کم برخوردار عملکرد بهتری داشته باشیم.

کریمی کیا با تاکید بر این که کشور باید به سمتی برود که از تخصص مددکاران اجتماعی بهره ببرد، عنوان کرد: با رویکرد اجتماعی می توان توانمندسازی و شکوفایی اجتماعی را در مناطق کم برخوردار و در مرحله بعد در حوزه کالبدی و عمرانی شاهد خواهیم بود.

 

کد: 41675
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان :نیاز به انجمن های تخصصی مددکاری جهت کاهش آسیب های اجتماعی
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.