ثبت نام كاربر
  1397/10/29
 
تاریخ: 1397/02/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 219 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان خبر داد: ایجاد دوهزار شغل جدید در حوزه کسب و کارهای دیجیتال

استاندار خوزستان خبر داد: ایجاد دوهزار شغل جدید در حوزه کسب و کارهای دیجیتال
استاندار خوزستان: با همکاری شرکت فتاپ دوهزار شغل جدید در حوزه کسب و کارهای دیجیتال ایجاد می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان،غلامرضا شریعتی در آئین امضای تفاهم نامه توسعه خدمات ICT، ایجاد اشتغال پایدار و تبدیل کسب و کارهای سنتی به دیجیتال که بین شرکت فناپ و استانداری خوزستان در نمایشگاه الکامپ اهوازمنعقد شد گفت: تفاهم نامه ای بین استانداری خوزستان و مجموعه شرکت فناپ در جهت راه اندازی کسب و کارهای دیجیتال، شهر هوشمند، داشبورد مدیریتی و تقویت دستگاه های کارتخوان تولید شده در منطقه اروند منعقد شد.
وی با اشاره به اینکه شرکت فناپ متعهد به ایجاد دوهزار شغل و راه اندازی دفتر توسعه در استان شده است افزود: قبلا نیز با شرکت فناپ درخصوص راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری همکاری داشتیم که نتیجه آن رضایتبخش بود و درحوزه سرمایه گذاری درحال تبدیل شدن به یک پروژه ملی است.
شریعتی با بیان اینکه امیدواریم خوزستان در حوزه فناوری پیشرو باشد، تصریح کرد: اینگونه برنامه ها علاوه بر ایجاد اشتغال، مدیریت مدرن در جامعه را آموزش می دهد.
وی تصریح کرد: این داشبورد مدیریتی یک مجموعه ای از مدیریت دیجیتال و مدرن در حوزه استان خوزستان که سبب افزایش بهره وری و کاهش زمان می شود. اینگونه برنامه ها در جهت رضایتمندی مردم عزیز استان است.
 
کد: 41624
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان خبر داد: ایجاد دوهزار شغل جدید در حوزه کسب و کارهای دیجیتال
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.