ثبت نام كاربر
  1397/09/28
 
تاریخ: 1396/08/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 319 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور: خوزستان گام های ارزنده ای در حوزه بازرسی برداشته است

 رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور: خوزستان گام های ارزنده ای در حوزه بازرسی برداشته است

رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور با ابراز خرسندی از عملکرد بازرسی استانداری خوستان گفت:خوزستان گام های ارزنده ای در حوزه بازرسی برداشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وجه اله خدمتگزار در جلسه با فرمانداران خوزستان که در سالن شهید رجایی برگزار شد، با بیان اینکه از مشکلات خوزستان بازدید میدانی می شود اظهارکرد: هدف ما از سفر به خوزستان حوزه بازرسی در سطح فرمانداری ها را بررسی کنیم تا در جاهایی که اقدامات خوبی انجام شده تقدیر شود و در درصورت وجود خلاء مشکلات را با همکاری مرتفع کنیم.

وی افزود: در مدیریت عملکرد سالانه ارزیابی هایی در سطح کشور،استان،فرمانداری و بخشداری ها انجام می شود و نتایج آن ابلاغ می شود.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور با اشاره به اهمیت رسانه ها گفت: اصحاب رسانه پل ارتباطی بین دولت و مردم هستند و خواسته‌های مردم و تلاش دولت در دستگاه‌های اجرایی را منعکس می‌کنند.رسانه ها سرمایه‌های عظیم ما مردم هستند که می‌توانند در اجرای برنامه‌های دولت نقش‌آفرینی کنند.

رئیس مرکز مدیریت عملکرد و بازرسی وزارت کشور تصریح کرد: در حوزه عملکرد، ماموریت‌هایی که بر دوش همکاران است ارزیابی می‌شود و در حوزه بازرسی نیز مأموریت‌هایی که تدوین شده با توجه به شاخص‌ها و منابعی که در اختیار مسئولان قرار داده شده است، ارزیابی می‌شود.

خدمتگزار عنوان کرد: هدف ما ایجاد تسهیلات بهتر برای خدمت به مردم در هر استان و اجرای برنامه‌های دولت تدبیر و امید است.

کد: 37465
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  •  رئیس مرکز مدیریت عملکرد و امور بازرسی وزارت کشور: خوزستان گام های ارزنده ای در حوزه بازرسی برداشته است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.