ثبت نام كاربر
  1397/09/28
 
تاریخ: 1396/08/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 378 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
وزیر کشور در شلمچه: از تلاش های استانداران خوزستان و ایلام در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تشکر میکنم/ کاهش 67 درصدی تلفات رانندگی

 وزیر کشور در شلمچه: از تلاش های استانداران خوزستان و ایلام در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تشکر میکنم/ کاهش 67 درصدی تلفات رانندگی

 

 
 
وزیر کشور گفت: از تلاش های استانداران خوزستان و ایلام در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی که بیشترین بار بر دوش آنها بوده است تشکر و قدردانی میکنم.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز شنبه بیستم آبان ماه در جریان بازدید از پایانه مرزی شلمچه و موکب های خدمات رسان به زائران اربعین حسینی در جمع خبرنگاران گفت: با آرزوی قبولی زیارت و تشکر از تلاش های مسوولان و مردم به لطف پروردگار و با توجه به افزایش بیست درصدی زائران اربعین حسینی نسبت به سال گذشته هم در مسیر رفت و هم در مرحله برگشت زائران مشکل خاصی نداشتیم. 
وزیر کشور افزود: در سال گذشته بعضا افراد به صورت غیرمجاز وارد کشور عراق میشدند که خوشبختانه امسال با تلاش همه نیروها جلوی این موضوع گرفته شد.
 
رحمانی فضلی در مورد موضوع صدور ویزا و تسهیلات در نظر گرفته شده برای زائران اظهار داشت: در بخش صدور ویزا امسال به تعداد قابل توجهی روادید صادر شد و تسهیلات خوبی در زمینه پذیرایی حمل و نقل و اقامت در اختیار زائران قرار گرفت. 
وزیر کشور تصریح کرد: امروز با هدف بازدید و تشکر از زحمات همه نیروهای دست اندرکار در مراسم اربعین این سفر انجام شد. 
وی ادامه داد: امسال تجربه با ارزش و گرانسنگی در زمینه برگزاری اربعین و خدمات رسانی به زائران داشتیم. 
رحمانی فضلی خاطرنشان کرد: لازم است از دو استاندار استان های خوزستان و ایلام در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی که بیشترین بار بر دوش آنها بوده است و همچنین نیروهای امنیتی و انتظامی تشکر و قدردانی نمایم. 
خوشبختانه امسال شصت و هفت درصد تلفات رانندگی، شصت درصد آمارهای زخمی ها و پنجاه درصد آمار تصادفات کاهش داشت. 
وزیر کشور افزود: همچنین از تلاش های هلال احمر، راه و شهرسازی و صداوسیما و سایر دستگاه ها که در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی یاری داشتند همچنین مردمان استان های خوزستان و ایلام که میزبان اصلی آنها بودند تشکر و قدردانی می کنم.
کد: 37351
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  •  وزیر کشور در شلمچه: از تلاش های استانداران خوزستان و ایلام در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی تشکر میکنم/ کاهش 67 درصدی تلفات رانندگی
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.