ثبت نام كاربر
  1397/03/29
 
تاریخ: 1396/04/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 711 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت یحیی (ع) و عید جامعه صابئین مندایی

پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت یحیی (ع) و عید  جامعه صابئین مندایی
دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی سالروز ولادت حضرت یحیی (ع) و عید صابئین مندایی را به پیروان این آئین تبریک گفت. 
 
متن پیام استاندار خوزستان به این شرح است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
 
إِنَّ الَّذِینَ آمَنُواْ وَالَّذِینَ هَادُواْ وَالنَّصَارَى وَالصَّابِئِینَ مَنْ آمَنَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ وَعَمِلَ صَالِحاً فَلَهُمْ أَجْرُهُمْ عِندَ رَبِّهِمْ وَلاَ خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلاَ هُمْ یَحْزَنُونَ
 
( سوره بقره آیه 62)
 
"نظام جمهوری اسلامی ایران" با پیروی از "دین مبین اسلام و قانون اساسی"، همواره خود را مکلف می داند "حقوق اقوام و مذاهب" را همیشه سرلوحه گفتار و عمل خود قرار دهد و این اعتقاد را دارد همه ادیان و اقوام در تمام ارکان اجتماعی با نگاه "برابری و برادری" نگریسته شوند. 
 
 "دولت تدبیر و امید"، تقویت ادیان و اقوام را بعنوان یک ارزش و رکن  اساسی از "منشور حقوق شهروندی" می داند و آن را  موجب "همدلی و هم زبانی" در راستای ارزش های ملی و دینی قلمداد می کند و این اتحاد را موجب افتخار می داند که همگی بتوانیم در سایه امنیت و عظمت جمهوری اسلامی ایران به توسعه و اقتدار هر چه بیشتر دست پیدا کنیم.
 
اینجانب میلاد "حضرت یحیی ( ع )" جشن وعید مندایی را به "جامعه صابئین مندایی" خصوصاً پیروان این پیامبر والامقام در استان خوزستان تبریک عرض می نمایم و برای کلیه این عزیزان آرزوی توفیق و بهرورزی مسئلت دارم.
 
غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان
کد: 33340
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت سالروز ولادت حضرت یحیی (ع) و عید  جامعه صابئین مندایی
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.