ثبت نام كاربر
  1397/03/06
 
تاریخ: 1396/03/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 309 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دکتر شریعتی: 62 میلیارد تومان برای ورزش استان در نظر گرفته شده است/ با توجه به امکانات کمتر برای ورزش بانوان باید در جهت عدالت گام برداریم

دکتر شریعتی: 62 میلیارد تومان برای ورزش استان در نظر گرفته شده است/ با توجه به امکانات کمتر برای ورزش بانوان باید در جهت عدالت گام برداریم

 دکتر شریعتی گفت: امسال با توجه به مصوبه ای که در مورد ارزش افزوده داشتیم 62 میلیارد تومان که رقم قابل ملاحظه ای محسوب میشود برای ورزش استان در نظر گرفته شده است و با توجه به امکانات و زیرساخت های کمتر برای ورزش بانوان باید در برنامه ریزی ها در جهت عدالت گام برداریم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در شست شورای ورزش و جوانان استان که بعد از ظهر امروز شنبه 27 خرداد ماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد گفت: در بحث ورزش باید در دو مقوله کار کرد، یکی بخش  سخت افزاری که شامل فراهم کردن بستر مناسب است که در این زمینه پروژه های مختلفی در استان داریم و یکی هم بخش نرم افزاریست که فراهم کردن امکانات لازم برای هیئت های ورزشی می باشد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: امسال با توجه به مصوبه ای که در مورد ارزش افزوده داشتیم 62 میلیارد تومان که رقم قابل ملاحظه ای محسوب میشود برای ورزش استان در نظر گرفته شده است که از این رقم 12 میلیارد تومان برای بخش جوانان ، حدودا هفت و نیم میلیارد تومان برای بخش آموزش و پرورش و ورزش های پایه و 42 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز اماکن ورزشی و ایجاد بسترها و زیرساخت های مناسب اختصاص یافته است.

شریعتی خاطرنشان کرد: در هر سه بخش لازم است برای هزینه کرد این اعتبارات برنامه ریزی دقیق انجام شود و اولویت ها در نظر گرفته شود تا اثربخشی هزینه ها به صورت بهینه افزایش یابد.

رئیس شورای ورزش و جوانان استان ادامه داد: در هزینه کرد اعتبارات باید کارها با کارشناسی و با مطالعه باشد و از روش هایی نظیر چانه زنی پرهیز شود.

وی افزود: اگر برنامه ها با اثربخشی اجرا شود موجب شکوفایی استعدادها در ورزش پایه خواهد شد.

استاندار خوزستان یادآور شد: با توجه به اینکه در کشور ما امکانات و بسترها و زیرساخت های ورزشی برای خانم ها کمتر است باید سعی کنیم در مسیر عدالت گام برداریم.

شریعتی در مورد اعتبارات ماده 65 اظهار کرد: هم اکنون از دستگاه های مختلف 80 میلیارد تومان مانده اعتبارات داریم که جذب نشده است و با توجه به پایان سال مالی که آخر تیرماه است لازم است دستگاه ها در صورتی که این اعتبار جذب نشد این مبلغ را در اختیار سازمان ورزش و جوانان قرار دهند.

استاندار خوزستان با اشاره به سند 2020 برای مسابقات المپیک عنوان کرد: برای سند 2020 برنامه ریزی مدونی انجام شود و در رشته هایی که استعداد بیشتری در استان وجود دارد و امکان مدال آوری در المپیک 2020 دارد سرمایه گذاری بیشتری شود.

شریعتی در پایان گفت: در مورد ورزش روستاها هم با توجه به تاکید رئیس جمهور در برنامه ها و اقدامات شامل شود و مورد توجه قرار گیرد.

کد: 32999
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • دکتر شریعتی: 62 میلیارد تومان برای ورزش استان در نظر گرفته شده است/ با توجه به امکانات کمتر برای ورزش بانوان باید در جهت عدالت گام برداریم
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.