ثبت نام كاربر
  1397/03/06
 
تاریخ: 1396/03/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 248 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
آتش سوزی دربالای جنگل های تشان بهبهان اطفا و کنترل شده است / رسانه ها اخبارعملکرد اداره کل بحران را ازمبادی ذیربط کسب کنند

 آتش سوزی دربالای جنگل های تشان بهبهان اطفا و کنترل شده است / رسانه ها اخبارعملکرد اداره کل بحران را ازمبادی ذیربط کسب کنند

 مهندس کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان اعلام کرد : براساس آخرین گزارش های واصله محل وقوع اتش سوزی دربالای کوه تشان بهبهان بوده که بخش اعظم ان درحوزه استحفاظی استان کهگیلویه بویراحمد می باشد . با این وجود با کمک دستگاههای مسوول  حریق اطفا شده و درحال خنک سازی است .

  وی با اشاره به اینکه بخش اعظم این حادثه درجنگل های مربوط به استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داده ،  

ازتلاش کلیه نیروهای انتظامی ، نظامی ، سپاه ، جمعیت هلال احمر وارتش همچنین آتش نشانی و فرمانداری ، بخشداری و سایردستگاهها دراین زمینه قدردانی کرد و افزود: مقررشده است که ماموران جمعیت هلال احمر با تجهیزات درمحل مستقرباشند تا در2 روز آینده اگر مجددا حادثه آتش سوزی  رخ داد وارد عمل شوند.

   حاجی زاده افزود : اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان براساس نوع و میزان  اعلام  نیاز شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهبهان  وارد عمل شده است . درخواست این شهرستان بالگرد بوده که دیروز یک فروند بالگرد برای هیلی برد نیرو به منطقه اعزام شده و ماموریت خودش را به  انجام رسانده و هم اکنون بصورت آماده باش درشهراهواز مستقراست .

  وی افزود:  همچنین از دو شب گذشته تاکنون این مدیریت هماهنگی های لازم را  با کلیه دستگاههای عضو ستاد بحران شهرستان و استان جهت کمک رسانی  انجام داه و هماهنگی لازم  با فرماندهی تیپ تکاور امام حسن مجتبی (ع ) و پدافند هوایی شهرستان بهبهان بمنظور اعزام نیرو به منطقه صورت گرفته  و نیروها به منطقه اعزام و مستقرند.

  وی افزود: همچنین طی این مدت   اینجانب چندین بار با ریاست محترم سازمان بحران کشور ، معاونین و استاندارمحترم و مسوولان سازمان جنگل ها و مراتع کشور  تماس  و مراتب پیگیری شده است .

 مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان ادامه داد : انتظارهست که رسانه ها و شبکه های خبری ، اطلاعات اقدامات صورت گرفته کارشناسان خدوم این اداره کل را از  مدیریت اخبار و اطلاعات اداره کل مدیریت بحران دریافت و منتشرکنند. هم اکنون کارشناس این اداره کل به همراه مدیرکل منابع طبیعی و سایرمسوولان درمحل حادثه بسرمی برند و انتشاراین گونه اخبار غیرواقع ، تلاش واجر این عزیزان را که با زبان روزه تلاش می کنند ضایع می سازد.

  حاجی زاده ادامه داد : شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بهبهان به ریاست معاون  فرمانداراین شهرستان به محض بروز حادثه ، وارده عمل شدند و هم اکنون  سرگرم خدمات رسانی و پشتیبانی ماموران اطفا حریق هستند.  غذا ، اب اشامیدنی ، غذای میان وعده  آنان   با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان توسط این شورا تامین می شود . بنابراین  این شورا که نهاد جدایی از ستاد بحران استان خوزستان نیست  !

  وی افزود:  اخلاق حرفه ای رسانه ای اقتضا می کند که صحت و سقم بحران های زیست محیطی و اخبارحوادث غیرمترقبه را ازمنبع اصلی آن که اداره کل مدیریت بحران و درشهرستانها شورای هماهنگی مدیریت بحران است ، جویا شوند. 

کد: 32916
نویسنده خبر:
 
تصاویر مرتبط
  •  آتش سوزی دربالای جنگل های تشان بهبهان اطفا و کنترل شده است / رسانه ها اخبارعملکرد اداره کل بحران را ازمبادی ذیربط کسب کنند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.