ثبت نام كاربر
  1396/07/28
 
تاریخ: 1396/01/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 160 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تاکید معاون استاندار بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما و مدارس جهت ارتقای فرهنگ نظافت شهری

تاکید معاون استاندار بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما و مدارس جهت ارتقای فرهنگ نظافت شهری

 معاون امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به ضرورت فرهنگ سازی و آموزش در بحث رعایت نظافت شهری گفت: استفاده از ظرفیت آموزشی موجود در مدارس و توان صداوسیما و برگزاری دوره های آموزشی جهت تعلیم و فرهنگ سازی مناسب به شهروندان باید در دستور کار قرار بگیرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان مهندس فرامند هاشمی زاده صبح سه شنبه 29 فروردین در چهل و دومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند استان که در سالن جلسات معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان برگزار شد اظهار داشت: متأسفانه معضلی که در تمامی شهرهای استان شاهد آن هستیم تخلیه زباله ها و نخاله های ساختمانی در مناطق مسکونی و غیر مجاز می باشد که سبب تخریب چهره شهر و بروز بیماری های متعدد شده است.

وی با تأکید بر نظافت حاشیه جاده ها و محورهای عبوری روستایی افزود: تمامی ابزارهای لازم برای جلوگیری از این معضل وجود دارد که از جمله آن می توان به برخورد با متخلفین و اعمال قانون برای کسانی که به صورت غیرمجاز این اقدام ناشایست را انجام می دهند اشاره کرد و علاوه بر آن اجرای نظارت مستمر نیز از اقداماتی است که باید بصورت جدی در این خصوص انجام گیرد.

وی افزود: طرح جامع پسماند شهری نیز تهیه شده است که پس از تأیید و ابلاغ آن اجرایی خواهد شد و تمامی دستگاه های مرتبط باید مطابق این طرح وظیفه خود را بصورت جدی انجام دهند.

معاون امور عمرانی استاندار در پایان گفت: مکانیزه کردن و بازیافت پسماندها نیز از دیگر مواردی است که باید در دستور کار قرار بگیرد و بصورت یک برنامه مدون اجرایی گردد.

کد: 30995
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • تاکید معاون استاندار بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما و مدارس جهت ارتقای فرهنگ نظافت شهری
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.