ثبت نام كاربر
  1398/05/26
 
تاریخ: 1390/03/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 1454 مرتبه تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)
استاندار خوزستان بر زدودن غبار محرومیت از چهره هویزه تاکید کرد، گازرسانی به 21 روستای هویزه

استاندار خوزستان بر زدودن غبار محرومیت از چهره هویزه تاکید کرد، گازرسانی به 21 روستای هویزه

در جلسه شورای مسکن مهر هویزه، حل مشکل جابه جایی دانش آموزان دختر این شهرستان در مقطع راهنمایی، پایان مراحل ساخت و ساز مساجد روستاهای محمدیه و گریشه، مرتفع ساختن مشکل آب و تقسیم آن بین کشاورزان و از بین بردن مشکل بوجود آمده میان کشاورزان صدمه دیده و مدیران بیمه برای جبران خسارت کشاورزان این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، سید جعفر حجازی که ریاست شورای مسکن مهر شهرستان هویزه را بر عهده داشت از گاز رسانی به 21 روستای این شهرستان از منابع وام اداره کل گاز استان خبر داد.
وی همچنین با اشاره به مشکلات هویزه و روستاهای اطراف آن در زمینه برق، دستور انتقال برق از شبکه سوسنگرد و ساماندهی وضعیت کنونی را از محل اعتبارات مرزی صادر کرد.
استاندار خوزستان شرکت آبفای استان را موظف به تکمیل پروژه های در دست اقدام و نیمه تمام آب و فاضلاب هویزه نمود و افزود: کار پوشاندن خیابانهای حفاری شده شهرستان باید تا قبل از آغاز پاییز به اتمام رسیده باشد.
دکتر حجازی در بخش دیگری از سخنانش با یادآوری ساماندهی جاده های روستایی هویزه، اتصال دو جاده هویزه به مزار شهدای هویزه و مزار شهدای هویزه به سوسنگرد و اهواز را گام خوبی در جهت رونق این شهرستان دانست.
در این نشست، حل مشکل جابه جایی دانش آموزان دختر این شهرستان در مقطع راهنمایی، پایان مراحل ساخت و ساز مساجد روستاهای محمدیه و گریشه، مرتفع ساختن مشکل آب و تقسیم آن بین کشاورزان و از بین بردن مشکل بوجود آمده میان کشاورزان صدمه دیده و مدیران بیمه برای جبران خسارت کشاورزان این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.
کد: 110
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان بر زدودن غبار محرومیت از چهره هویزه تاکید کرد، گازرسانی به 21 روستای هویزه
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.